Deniz Akkaya Kızından Şiddet Gördüğünü İddia Etti

Deniz Akkaya Kızından Şiddet Gördüğünü İddia Etti
Ünlü isim Deniz Akkaya, kızının kendisine saldırıp balkona kitlediğini öne sürdü. Akkaya, “Anne olmak bu değil ve olmamalı. Allah tüm annelere sabır versin” ifadelerini kullandı.

Deniz Akkaya 1997'de “son derece yanlış bir baba seçimi ile hamile kalıp, hayatının kabusa döndüğünü” dile getirdi.

Eski eşinden “bir ruh hastası” diye bahseden Akkaya, kızı için verdiği velayet savaşının bir ömür devam ettiğini belirtti ve mesajının devamında şu iddialarına yer verdi:

"Az önce 16 senedir resmen tek başıma baktığım kızımın benden ısrarla sakladığı telefonunu ele geçirdim. benden habersiz yurtdışı planları ve fazlasını bulmam neticesinde telefona el koydum.

Fiziken bana saldırması yetmediği gibi beni 1.5 saat balkona kitledi. Komşuların ve güvenliğin ricaları karşılıksız kalınca 3 kez 112’yi aramam neticesinde kurtarıldım.

Polislere de karşı çıkan sonrasında birde hızını alamayıp bana itibar suikasti yapan bu ruh haline, ergenliğin arkasına saklanmasına izin vermeyeceğim. Biz nerede hata yaptık biliyor musunuz? Kontrolsüzce severek. Anne olmak bu değil ve olmamalı. Allah tüm annelere sabır versin."

Yorumlara tepki gösteren Akkaya'nın ifadeleri şu şekilde:

Beni saatlerce balkona kilitleyen kızım, polisleri aramaya cesaret edemez derken aramam neticesinde gelen ekiplere çıkardığı zorluk yetmedi bir de beni dövdü diyerek itibar suikastine geçti. Ben bu hayatı, birileri üstünde tepinsin diye inşa etmedim. Bilip bilmeden bu hayatı yorum yapmayın.”