Künye

ODAK MEDYA GURUBU LTD.

İmtiyaz Sahibi & Grup Başkanı: İLKAY YILMAZ

Genel Yayın Yönetmeni: Recep GÜNER

Haber Editörler: Mustafa SAPMAZ - Recai ALTIN - Hande ÖLMEZ 

Hukuk: Peta Law

Yazılım: CM Bilişim

Yer Sağlayıcı: Hetzner Online GmbH

Adres: İstanbul / Sultangazi

E-POSTA: info@odakhaber.com.com

Gizlilik Politikası

© Copyrigth 2008 odakhaber.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları odakhaber.com’a aittir. odakhaber.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar odakhaber.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

odakhaber.com'daki harici linkler ayrı sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. odakhaber.com'da hiçbir şey hakkında bilgi, bir zaman hakkında bilgiler. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklıdır.

NOT : 

Odakhaber.com Adına 2008 İla 2024 Mart  Aralığında Da İçerik Üretilmiş, Haberler Yayınlanmıştır. odakhaber.com İsim Hakları, 2023  Mayıs Ayı İtibarıyla Odak Medya  Tarafından Devir Alınmıştır. Bu Tarih İtibarıyla Yeni Yayın Dönemine Başlayan odakhaber.com’un Editör Ve İdari Karosu Tümüyle Değişmiştir. Yeni Kadro, Devir Alındığı Tarihten Önce Yayınlanan İçeriklerden, Marka Değerinden Ve Yayın Politikasından Hukuki – Mali Açıdan Sorumlu Değildir.