Ünlü şarkıcı Tuğba Özerk sessizliğini bozdu! Sahneye sarhoş çıktığı iddia edilmişti! "Hastayım, sarhoş değildim"

Ünlü şarkıcı Tuğba Özerk sessizliğini bozdu! Sahneye sarhoş çıktığı iddia edilmişti! "Hastayım, sarhoş değildim"
Yılbaşı gecesinde Antalya'da konser veren Tuğba Özerk, vokalistiyle şarkı söylerken dengesini kaybedip yere düştü. Sosyal medyada sarhoş olduğu iddialarıyla çalkanırken, ünlü şarkıcı yapılan kötü yorumlara daha fazla dayanamadı ve herkesten gizlediği hastalığını şu sözlerle açıkladı:" Hipofiz bezi makroadenomu tanısı konulan bir hastalıkla mücadele ediyorum."

Sosyal medyada gündem olan görüntülerin ardından Tuğba Özerk, sessizliğini bozdu. Instagram hesabından konuyla ilgili açıklama yapan Özerk, "Hakkımda iki gündür aralıksız süren sosyal medyadaki linç girişimine karşılık; cevap verme, gelişen olaylar ve yansıyan görüntülerin altına ahlaksızlığa varan yorumlar hakkımdaki bir gerçeği herkesle paylaşma gerekliliğini zorunlu hale getirmiştir" dedi. 


Özerk paylaşımında "Bir süredir mücadele ettiğim, herkesle paylaşamadığım hatta kendimin bile zaman zaman kabullenmekte zorlandığım  Hipofiz Bezi Makroadenomu tanısı konulan bir hastalıkla mücadele etmekteyim. Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı, aynı zamanda Jinekolojik Onkoloji Cerrahi Uzmanı Prof Dr. Eralp Başer'in gözetimi altında ilaç tedavim sürmektedir. Bu tümör nedeniyle görme alanı bozuklukları, bilişsel bozukluk (bilinç kaybı, senkop) riski altında bir hayatım var" diye yazdı.

"YARGISIZ İNFAZDAN VAZGEÇİLMELİ"

Tuğba Özerk "En yakınlarımın dışında kimsenin bilmediği bu durumu herkesle paylaşma sebebim ise; herkesin yayılan görüntüler karşısında kafalarındaki soru işaretlerini gidermek içindir. Artık hiçbir şeyin göründüğü gibi olamayacağı gerçekliği herkes tarafından kabul edilmesi gerekirken yargısız infaz yaparak, yaraya tuz basma zevkinden vazgeçilmesi gerekiyor" dedi.

"TEDAVİM BİTENE KADAR DİNLENECEĞİM"

Özerk sözlerini "Ben bu mesleğe yıllarını vermiş, yorumculuğun dışında söz-beste üreten, bu ülkenin tanınan bir sanatçısıyım. İçinde bulunduğum bu özel, mahrem durumla başa çıkmaya çalışırken, bir taraftan da aşık olduğum mesleğimi yapmaya çalışıyorum. Verdiğim rahatsızlıktan dolayı bu konuya kafa yoran, düşünen, buna enerji harcayan herkesten özür diliyorum. Tedavim bitene kadar bir süre dinlenmek için köşeme çekiliyorum ve üretmeye de devam edeceğim. Yeni yılda en büyük dileğim, herkes için sağlıklı bol müzikli günler. Sevgiyle kalın" diye bitirdi.