Kazada sevgilisini kaybetmişti! Gülçin Ergül'den duygulandıran paylaşım

Kazada sevgilisini kaybetmişti! Gülçin Ergül'den duygulandıran paylaşım
Gülçin Erdül'den yürek burkan paylaşım geldi. Sevgilisi Erdal Şeyda Lafçı'yı 12 gün önce trafik kazasında kaybetmişti... Elim kazada hurdaya dönen aracın içinden sağ çıkan şarkıcı Instagram'dan yaşamını yitiren sevgilisi ile fotoğraflarını paylaştı. Ergül'ün sevgilisi için yazdığı not ise takipçilerinin içini sızlattı.

İzmir İstanbul Otoyolu'nun Susurluk mevkiinde geçirdiği trafik kazasında sevgilisi Erdal Şeyda Lafçı'yı kaybeden şarkıcı Gülçin Ergül, günler sonra duygulandıran bir paylaşım yaptı.

"ÇOK İSTERDİM..."


Sevgilisiyle çekilmiş pozlarını paylaşan Ergül, "Yanağının yumuşaklığını hissederek öpücükler kondurabilmeyi, beni hayata bağlayan dünyanın en güzel gülüşünün içimi aydınlatmasını ve ben her şarkı söylediğimde beni can kulağıyla keyifli dinlediğini görebilmeyi çok isterdim...

"YALNIZ OLMADIĞIMI HİSSETTİRDİN"

'Biz birbirimiz çok iyi geliyoruz' derdin. Sen bana paylaştığımız bu zamanda tekrar hayat dolu olmayı, hayal kurabilmeyi aşıladın. Yalnız olmadığımı hissettirdin. Kendime yeniden inanmamı sağladın. Aşkımız sonsuza dek sürecek. Ben senin için yaşayacağım, bulutlar ötesinde şarkılar söyleyeceğim. Verdiğin sözleri tutmak için var gücümle çalışacağım. Seni üzmeyecek, gözünü arkada bırakmayacağım. Seni her daim sınırsızca seveceğim" ifadelerini kullandı.

NE YAŞANMIŞTI?

İş insanı Erdal Şeyda Lafçı idaresindeki otomobil, İzmir-İstanbul otoyolu Susurluk mevkisinde aynı yönde giden Cengiz Y. idaresindeki tırın dorsesine çarpmıştı. Kazada Lafçı olay yerinde hayatını kaybetmiş, yaralanan bir dönemin popüler müzik grubu Hepsi'nin eski üyelerinden şarkıcı Gülçin Ergül de  Balıkesir Atatürk Şehir Hastanesi'ne kaldırılmıştı.