Rüzgar Erkoçlar'ın kardeşi de cinsiyet değiştirmiş! İşte son hali...

Rüzgar Erkoçlar'ın kardeşi de cinsiyet değiştirmiş! İşte son hali...
Rüzgar Erkoçlar'ın 2013'te olduğu cinsiyet değiştirme ameliyatı magazin gündemine damga vurmuştu. Gündemde yine Erkoçlar var. Ama bu kez Rüzgar değil. Gül Erkoçlar'ın da ağabeyinin izinden giderek cinsiyet değiştirmişti. İşte Görkem Batu ismini alan Gül Erkoçlar'ın son hali.

 Emret Komutanım dizisinde hayat verdiği Foto Fato karakteriyle adından söz ettiren Nil Erkoçlar, dizinin ardından birçok projede boy göstermişti.

Geçtiğimiz yıllarda cinsiyet değiştirme ameliyatı olan Nil Erkoçlar, ameliyatın ardından adını Rüzgar Erkoçlar olarak değiştirmişti. Erkoçlar'ın cinsiyet değiştirme ameliyatı olması uzun süre magazin gündemini uzun süre meşgul etmişti.

BİR SÜRE İŞ BULAMAMIŞTI

Ameliyattan sonra zor günler yaşayan Rüzgar Erkoçlar, oyunculuğu bırakmak zorunda kalmıştı. Önce kendini eve kapatan oyuncu, ardından garsonluk, kasiyerlik, fırın işçiliği yapmıştı. Bir süre sonra zorluklar sona erdi ve Erkoçlar setlere döndü, filmlerde oynadı. Özel defilelerde podyuma çıkan oyuncu, kulüplerde DJ'lik yaptı.

KARDEŞİ DE CİNSİYET DEĞİŞTİRMİŞTİ

Nur, Nil ve Gül kardeşlerden Gül Erkoçlar da geçtiğimiz yıllarda cinsiyet değiştirme operasyonu geçirmişti. Ameliyattan sonra Görkem Batu adını alan Rügar Erkoçlar'ın kardeşi özel bir firmada grafik tasarımcı olarak çalışıyor. Eskiden iki kız kardeş olan Rüzgar ve Görkem Batu Erkoçlar şimdi hayatlarına iki erkek kardeş olarak devam ediyor.