Ebru Şancı'dan şiddet yanlısı açıklama: Kocam beni tartaklıyor, ne var bunda?

Ebru Şancı'dan şiddet yanlısı açıklama: Kocam beni tartaklıyor, ne var bunda?
Magazin Masası programında eski eşiyle "şiddet" nedeniyle boşanan Damla Ersubaşı hakkında konuşan sunucu Ebru Şancı, "Eşim de beni tartaklıyor ne var bunda" açıklamasında bulundu.

Yorumculuk yaptığı Magazin Masası programında, 2020 yılında 2 çocuğunun babası Mustafa Can Keser ile "şiddet" gerekçesiyle boşanan Damla Ersubaşı hakkında konuşan Ebru Şancı'nın şiddet yanlısı açıklamaları dikkat çekti. Şancı, "Eşim de beni tartaklıyor ne var bunda" diyerek herkesi şaşkına çevirdi.

"MADEM ŞİDDET GÖRDÜN BARIŞMASAYDIN"

Futbolcu Alpaslan Öztürk ile evli olan sunucu Ebru Şancı, eşiyle barışan Ersubaşı için, şiddeti meşrulaştırarak, "Eskiden kol kırılır yen içinde kalırmış. Şimdi Damla'nın en büyük hatası ortaya çıkarması. Madem şiddet olayını çıkarıyorsun o zaman barışmayacaksın." diye konuştu. Talihsiz açıklamalarına devam eden Şancı, "Bu adam için de kötü bir şey. Ama bunu halk bilmek zorunda değil. Polise gitsin. Duyurup sonra barışmayacaksın artık. İlan edip 3 gün sonra kocam bey diye paylaşma" dedi.

"KOCAM BENİ TARTAKLIYOR"

Kendi evliliğinden örnekler veren Şancı, kocasıyla kavga ettiğini söyleyerek, "Kocam beni tartaklamıyor mu? Evet vurmuyor ama her evde var" şeklinde konuştu.

PARTNERİ SESSİZ KALAMADI

Şancı, şiddeti normalmiş gibi gösterdiği açıklamalarına devam ederken, aynı programda yorumculuk yapan Esin Övet araya girerek, "Tartaklama derken... Bu iyi bir şeymiş gibi konuşmayalım" dedi.