Bengü kendisini eleştiren takipçilerine ateş püskürdü! "Anneliğime dokunmayın"

Bengü kendisini eleştiren takipçilerine ateş püskürdü! "Anneliğime dokunmayın"
Geçtiğimiz kasım ayında ikinci kez anne olan Bengü, yılbaşında sahne almaya hazırlanıyor. Şarkıcı, kendisine gelen eleştirilere sert yanıt verdi.

Bengü, Selim Selimoğlu ile 2018 yılında nikah masasına oturmuş, 2019'da kızı Zeynep'i kucağına almıştı. Geçtiğimiz kasım ayında ikinci bebeğini dünyaya getiren Bengü, oğluna Selim ismini verdi. Yeni yılda sahne alacağını duyuran Bengü'ye takipçileri tepki gösterdi. Şarkıcı, 'yılbaşı gecesini evde çocuklarıyla geçirmesi gerektiği' eleştirilerine karşı Instagram'da açıklama yaptı.

"NASIL ANNE OLUNACAĞINI BİLİYORUM"

"İzin almam gerekir miydi bilmiyorum ama bu ve bunun gibi yorum yapan kadın dostlarıma toplu bir cevap yazma gereği duydum" ifadeleriyle söze başlayan Bengü, açıklamasının devamında şöyle dedi: "Müsaade ederseniz ben yarın oğlumun ve benim 40'ımızı çıkardıktan sonra işime dönüyorum. Çünkü ben en sevdiğim işi yaparak, çalışarak, üreterek ve şarkı söyleyerek mutluyum. Ben mutluysam çocuklarım da mutlu. Yılbaşı gecesi de onları erkenden öpüp, koklayıp ve uyutup sahnemde olacağım. Ne olur kimse kimsenin özel alanına girmesin! Nasıl anne olacağını en iyi annenin kendisi bilir. Yargılamayın ve sakın kimsenin anneliğine dokunmayın!"