Nihat Genç'ten Hasan Can Kaya'ya: "Küfür öyle edilmez böyle edilir!"

Nihat Genç'ten Hasan Can Kaya'ya: "Küfür öyle edilmez böyle edilir!"
YouTube'da ünlenen ve Acun Ilıcalı'nın Exxen'ine geçen Hasan Can Kaya, Konuşanlar programındaki küfürler nedeniyle tepkilerin odağında. Kaya, sosyal medyadan kendisini eleştiren ve "Zıpır" diyen yazar Nihat Genç ile tartıştı.

Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu Exxen'de yayınlanan Konuşanlar programının gösterdi. İki isim birbirine karşılıklı küfretti.

"ZIPIRIN BİRİ KÜFÜR EDİP EKMEĞİNİ KAZANIYOR"

Twitter hesabından Hasan Can Kaya'nın Exxen'de yayınlanan Konuşanlar programında bir kesiti paylaşan Genç, "Yokluk, sefalet, sapıklık diplerde... Gençler galiba para için makul yollardan geçinecek fikir, akıl, ürün bulamıyor ve zıpırın biri seyircinin yüzüne ana avrat düz gidip ekmeğini kazanıyor! Adına da mizah demiş, seyirci de mazoşist, para verip kendine küfür ettiriyor" ifadelerini kullandı.

"KÜFÜR ÖYLE DEĞİL BÖYLE EDİLİR DEYİP YAPIŞTIRDIM"

Paylaşımından saatler sonra yeni bir paylaşım daha yapan gazeteci, Hasan Can Kaya'nın kendisini aradığını ve çıkan tartışmada küfürleştiklerini ileri sürdü. Genç, Kaya ile geçen telefon görüşmesini de şu sözlerle anlattı: "Biraz önce attığım tweet üzerine Hasan Can Kaya aradı. Lafı 'bana böyle diyemezsin'e getirdi. Ben de ona 'seyircinin anasına küfür hiçbir gelenekte yoktur' dedim. Efelenip pişkinliğinde ısrar edince, küfür öyle değil böyle edilir deyip yapıştırdım."