Hadid-Malik çiftini ayıran iddia: Bana vurdu

Hadid-Malik çiftini ayıran iddia: Bana vurdu
Ünlü model Gigi Hadid'in annesi Yolanda Hadid, kızının sevgili Zayn Malik'in kendisine vurduğunu iddia etti. Malik bu iddiaları reddederken çiftin ayrıldığı da iddia ediliyor.

Dünyaca ünlü model Gigi Hadid’in annesi Yolanda Hadid şarkıcı Zayn Malik’in kendisine fiziksel şiddet uyguladığını belirtti. Zayn Malik, darp iddiasını kabul etmezken Gigi Hadid’in Malik’ten ayrıldığı öne sürüldü.

TMZ’nin aktardığına göre, Gigi Hadid’in annesi Yolanda Hadid ve Zayn Malik arasında bir kavga çıktığı medyaya yansıdı.

Konuyla alakalı açıklama yapan Malik, şunları kaydetti:

“Kızımı korumak için, partnerim birkaç hafta önce evde değilken evimize giren bir aile üyesinin iddiasına karşı çıkmadım. Bu özel bir meseleydi ve öyle kalmalı. Ancak şu an görülüyor ki, kızımı hak ettiği bir şekilde annesiyle ortak bir şekilde büyütme çabalarıma rağmen yaşananlar ‘basına sızdı’. Yine de paylaşılan bütün sert sözlere dahil olanların iyileşeceğine ilişkin umutluyum ve daha önemlisi, Khai’i korumak ve ona hak ettiği gizliliği vermek konusunda kararlıyım.”

Malik’in açıklamasının hemen ardından TMZ, Yolanda Hadid’in Malik’in kendisine vurduğunu iddia ettiğini belirtti.

Darp iddiasının sonrasında TMZ’ye açıklamalarda bulunan Malik “Yolanda Hadid’e vurduğumu ısrarla reddediyorum. Kızımın iyiliği için daha fazla detay vermeyeceğim. Umarım Yolanda yanlış iddialarını yeniden değerlendirir ve özel olması gereken bu aile meselelerini iyileştirmeye yönelir” dedi.

Yolanda Hadid ve Zayn Malik arasında cereyan edenlerin sonrasında model Gigi Hadid’in temsilcisi, çiftin şu an ayrı olduklarını açıkladı. Hadid’in bu dönemde tek başına kalmayı istediği de bildirildi.