Sevgiliden Zayn’a jest

Sevgiliden Zayn’a jest
Tişört giyerek sokağa çıkan Gigi Hadid, yaptığı jestle, dün sosyal medyada en çok konuşulan konu oldu

Sanat camiasında kendi koleksiyonunu çıkarmayan ya da dünyaca ünlü bir marka ile işbirliği yapan isim neredeyse kalmadı. Bu isimlerden biri de şarkıcı Zayn Malik. Eski One Direction üyesi rapçi 2017’de iki önemli marka ile kapsül koleksiyon hazırladı. Donatella Versace’nin Versus isimli markasıyla anlaşan Malik’in, Zayn X Versus koleksiyonu mayıs ayında satışa çıkacak. Koleksiyonun tanıtımını ise Zayn bizzat kendisi yapacak. Ayrıca markanın iki yıl boyunca da yüzü olacak. Satışlardan elde edilecek gelirin bir kısmı da bağış amaçlı kullanılacak.

Zayn Malik’in bir diğer işbirliği ise Giuseppe Zanotti ile oldu. Marka için bir ayakkabı koleksiyonu hazırlayan şarkıcı, iki bot modelinin dışında siyah ve yeşil renklerde iki sneaker hazırladı. Tasarımlarına süet ve deri detaylarını da ekleyen Malik’in ayakkabılarına giuseppezanottidesign.com adresinden ve seçili mağazalardan ulaşabilirsiniz.

Moda dünyasına ünlü markalarla adım atan Zayn Malik geçen yıl da kendi adını verdiği bir marka kurdu. Fotoğraflarını ve adını tişörtlere bastıran Malik’in popüler olan tişörtlerinden birini dün sevgilisi Gigi Hadid giydi. Sevgililer Günü için sevgilisine jest yapan top modelin fotoğrafı sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. Tişört şu an online olarak satın alınabiliyor ve fiyatı da 35 dolar.