Hala şoktayım, İsrail de şokta

Hala şoktayım, İsrail de şokta
Şarkıcı Linet, dostlarının organize ettiği sürpriz doğum günü partisiyle 42'nci yaşını kutladı.

Linet'in doğum günü kutlamasının yapıldığı mekanıngirişinde elinde hediye paketiyle görüntülenen Hakan Altun, “Hediyemi aldım geldim. Kutlamaya hazırım” diyerek espri yaptı.

Kutlama sonrası elinde balonlarla gazetecilerin karşısına çıkan Linet, “Yeni yaşımdan müzik ve aşk dolu bir yıl diliyorum. Her zaman sürpriz gelen aşklar güzeldir. Aman olsun diye hiç beklemedim. Önemli olan doğru ve güzel insanlarla karşılaşmak"şeklinde konuştu.

"TÜRKİYE'Yİ TEMSİL ETMEK GURUR VERİCİYDİ"

Uzun yıllar sonra İsrail’de sahne alan Linet, gördüğü ilgi karşısında büyük mutluluk duyduğunu ifade ederek, "Muhteşem bir duygu. Muazzam geçti. Hayatımda çok önemli bir olay oldu. 6 bin kişilik kapalı bir mekanda, Beyonce ve Jennifer Lopez sahneleri kadar önemli bir sahneydi. Yıllar sonra bu şekilde İsrail’de sahne almak, Türkiye’yi temsil etmek büyük gurur vericiydi. Yıllar önce İsrail’de albümler yapıyordum. Müzik hayatıma başladım. 20 yıldır Türkiye’deyim ve hala orada ne kadar takip edilip sevildiğimi gördüm. Ben hala şoktayım, İsrail de şokta. Gurur duyuyorum" ifadelerini kullandı.