Fırat Tanış diziye dahil oluyor

Fırat Tanış diziye dahil oluyor
İstanbullu Gelin 2. bölüm fragmanı yayınlandı. İstanbullu Gelin yeni bölümde Faruk ile Süreyya evleniyor ve Süreyya konağa geliyor

Star TV’nin yeni başlayan ve ilk bölümüyle büyük ses getiren dizisi “İstanbullu Gelin”in 2. bölüm fragmanı yayınlandı. İstanbullu Gelin yeni bölümde Faruk ile Esma Sultan arasında kalan Süreyya tam şehri terk edecekken Faruk bir anda karşısına çıkıyor ve bu yolculuğa engel oluyor. İki aşık tüm engellere rağmen sonunda evleniyor. Süreyya konağa geliyor fakat Esma Sultan’nın hışmına uğruyor.

İstanbullu Gelin 2. bölümü ile 10 Mart Cuma akşamı Star TV ekranlarında…

Fırat Tanış diziye dahil oluyor

Yapımcılığını O3 Medya'nın üstlendiği, yönetmenliğini Zeynep Günay Tan ve Deniz Koloş'un yaptığı, star TV'nin büyük beğeni toplayan yeni dizisi ‘İstanbullu Gelin’e 2. bölümden itibaren sevilen oyuncu Fırat Tanış dahil oluyor.

Beklenmedik bir sırla Boran ailesinin hayatına, bomba gibi düşecek olan Adem Sezgin karakterini canlandıran Tanış, rolü için saçlarını kestirdi ve sakallarını uzattı. Tanış; başta Faruk olmak üzere tüm Boranlardan hesap sormaya gelen Adem Sezgin'i şu sözlerle anlatıyor; “Sıradan bir kötü değil, Adem. Alışılmışın dışında farklı yönleri var. Kendini haklı görüyor ve sebeplerine inanıp onlardan güç alıyor. Harika bir ekip, özenle seçilmiş bir kadro ile inanılmaz keyifle çalışıyoruz. Umarım hak ettiği karşılığı bulur.”