Fulya Öztürk'ten Esra Ezmeci'ye bomba sözler: "İşimde gözü vardı"

Fulya Öztürk'ten Esra Ezmeci'ye bomba sözler: "İşimde gözü vardı"
YouTube kanalında yayınlanan Haber Bahane programına konuk olan CNN Türk Özel Haberler Şefi Fulya Öztürk, kendi programını devralan Esra Ezmeci hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu. Arkasından iş çevrildiğini söyleyen Öztürk, "İşimde gözü varmış" dedi.

 Haberler.com'un YouTube kanalında yayınlanan Haber Bahane programının bu haftaki konuğu CNN Türk Özel Haberler Şefi Fulya Öztürk oldu. Çocukluğundan kariyerine kadar birçok konudan bahseden Öztürk, programını elinden aldığı söylenen Esra Ezmeci hakkında da konuştu.

ESRA EZMECİ HAKKINDA İLK KEZ KONUŞTU

Fulya Öztürk, Kalaycıoğlu'nun "Kaç kardeşsin, nasıl bir çocukluk geçirdin?", " Adana'da İstanbul'a ne için geldin?", "Konservatuara giriş süreci nasıl gerçekleşti?", "Uluslararası bir üne sahip olacağını tahmin etti mi?", "Hayatında gördüğü en büyük haksızlık ne?", "FOX TV'den gönderildi mi, kendisi mi ayrıldı?", "Yaptığı formatın başkaları tarafından yapılmasını nasıl karşıladı?", "Esra Ezmeci'nin 'Karşı Karşıya' programı seni rahatsız etti mi?" duygusal davranarak ağlamak doğru mu?" sorularını da tüm içtenliğiyle cevapladı.