Beren Saat'e Farah Zeynep Abdullah sorulunca bakın ne yaptı! Herkes onu konuşuyor!

Beren Saat'e Farah Zeynep Abdullah sorulunca bakın ne yaptı! Herkes onu konuşuyor!
Bir döneme damga vuran Aşk-ı Memnu dizisinin film olarak yeniden izleyici karşısına çıkacağı haberi, magazin gündeminde bomba etkisi yaratmıştı. Güzel oyuncu Beren Saat'e, yeni Bihter'in Farah Zeynep Abdullah olduğu hatırlatılınca bakın ne yaptı.

Aşk-ı Memnu dizisinde hayat verdiği Bihter karakteriyle gönüllere taht kuran ünlü oyuncu Beren Saat, Farah Zeynep Abdullah sorusunu duyunca hızla uzaklaştı. Gecelerde 7 milyonluk arabasıyla görüntülenen Beren Saat, 2. Sayfa muhabirinin kendisine yönelttiği soruyla kaçacak delik aradı.

TEPKİSİ OLAY OLDU

''Aşk-ı Memnu üçüncü kez çekilecek. Birçok isim konuşuldu ve seçilen Farah Zeynep oldu. Siz ne düşünüyorsunuz?'' sorunu duyan Beren Saat, hayal kırıklığına uğramış surat ifadesiyle sosyal medyanın gündemine oturdu. Sessiz kalmayı tercih eden güzel oyuncu, muhabire veda etmeden gaza basarak hızla gözden kayboldu. Sosyal medya kullanıcıları, Beren Saat'in bu hareketine ''Yüzü her şeyi anlatıyor'' ve ''Bihter'in alaycı gülüşü'' gibi yorumlar yaptı.

YORUM YAĞDI

Aşk-ı Memnu filminde Farah Zeynep Abdullah'a, Çağlar Ertuğrul'un eşlik edeceği konuşuluyor. Farah Zeynep Abdullah, kendisine gelen linçleri ''acılara yürüyor korkmuyorum'' sözleriyle tiye almıştı.