Bircan Bali ve Arto ile araları bozuk olan Seren Serengil yine hastanelik oldu! Şuuru bulanıkmış!

Bircan Bali ve Arto ile  araları bozuk olan Seren Serengil yine hastanelik oldu! Şuuru bulanıkmış!
Söylemezsem Olmaz'da Bircan Bali ve Arto ile sorunlarını çözemeyen Seren Serengil yine hastanelik oldu. Seren Serengil'in sevgilisi Mustafa Tohma hastaneden paylaşım yaparak "Şuuru bulanık" dedi. Herkes "Seren Serengil'e ne oldu?" merak etse de henüz detaylar açıklanmadı.

Bircan Bali, Arto ve Seren Serengil'in moderatör koltuğuna oturduğu programın canlı yayında zaman zaman gergin anlar yaşanıyor. Programın açılışı sırasında üçlünün arasındaki soğuk rüzgarlar ekrana yansımıştı. İlerleyen dakikalarda ise Seren Serengil'in çenesi kitlenmiş ve ünlü yorumcu ekran önünden ayrılıp hastaneye gitmişti.

GEÇEN DE ÇENESİ KİTLENMİŞTİ

Seren Serengil bugün de yine canlı yayını bırakıp gitmesiyle gündemde. Bir anda gözyaşlarına boğulan Seren Serengil yine hastanelik oldu. Ekibiyle sorunlar yaşayan Seren Serengil'e ne oldu?

SEREN SERENGİL NEDEN HASTANEYE KALDIRILDI?

Seren Serengil'in sevgilisi bir paylaşım yaparak şaşırttı. Mustafa Tohma açıklamasında "Sabah gayet iyiydi işine gitti ama yine ne olduysa tansiyonu 18.10 ve şu an şuuru bulanık. Bir ayda 3. kez hastanelik oldu. Kendine gelince ne olduğunu öğreneceğim" dedi.