Survivor sayesinde ünlü olan Turabi aradığı kadın kriterlerini paylaştı! "Yatakta da iyi olsun"

Survivor sayesinde ünlü olan Turabi aradığı kadın kriterlerini paylaştı! "Yatakta da iyi olsun"
Survivor yarışmasıyle ünlenen Turabi Çamkıran, bu sefer de yatak pozunu yayınlayarak bir kadında aradığı kriterleri sıraladı. Turabi, paylaşımına, "Güzel ve sadık olsun. Dışarıda hanımefendi, yatakta da iyi olsun" notunu düştü.

Survivor yarışması sayesinde tanınan Turabi Çamkıran, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla adından söz ettirmeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde kadınlarla yatakta çektirdiği müstehcen fotoğraflarını yayınlayan Çamkıran, bu sefer de evlenmek istediği kadında aradığı kriterleri sıraladı.

PAYLAŞIMI ŞAŞIRTTI

Bir süredir Amerika'da yaşayan Turabi Çamkıran, 1,9 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından yatakta çektirdiği yarı çıplak bir pozunu yayınlayarak şu kriterlerini şöyle sıraladı: "İnsan gibi seven varsa Pazartesi gelsin başlasın! Aranan özellikler; Güzel olması. Sadık olması. Dışarıda hanımefendi olması. Yatakta iyi olması. Mutfakta iyi olması. Gözünün dışarıda olmaması. (Sofrada ve yatakta hiç bir zaman aç kalmayacağı için bu şık geçersizdir!) En az 3 çocuk yapması. Anamın gözünün tutması. Aranan özelliklerden başlıcalarıdır. İrtibat numarası; Meryem Sultan"

TEPKİ YAĞDI

Kısa sürede sosyal medyada gündem olan Turabi Çamkıran'ın paylaşımı tepki çekti. Ünlü isim için "Marketten alışveriş mi yapıyorsun?" ve "Sen bu özellikte bir kadını hak ediyor musun?" yorumları yapıldı.