Yasak Elma dizisinde bomba gelişme! Efsane oyuncusu geri dönüyor!

Yasak Elma dizisinde bomba gelişme! Efsane oyuncusu geri dönüyor!
Entrika ve komediyle bilinen Yasak Elma dizisinde bomba bir gelişme yaşandı. Unutulmayan ve çok sevilen eski bir yıldız oyuncusu diziye geri dönüyor. Başrolleri çıkarılsa bile dizinin izlenmesi hep zirvede olan Yasak Elma’da dizisinin ünüde her geçen gün artmaya devam ediyor. İşte gelen o ünlü isim!

  • Uzun yıllardır reyting sıralamasında başarılar elde eden Yasak Elma dizisine pek çok oyuncu girdi, çıktı. Dizi reytinglerden hiçbir şey kaybetmedi. Yasak Elma dizisinde oynadığı dönemde çok sevilen oyuncunun geri döneceği müjdelendi.   

SEVDA ERGİNCİ GERİ DÖNÜYOR

FOX’un gözbebeği projelerinden Yasak Elma dizisine sevilen oyuncu geri dönüyor. Yurt dışı satışları da çok iyi olan dizinin ilk sezonlarında oynayan Sevda Erginci projeye geri dönüyor.

ZEYNEP ROLÜYLE GÖNÜLLERE TAHT KURDU

Dizide Yıldız’ın ablası Zeynep rolüne hayat veren Erginci, Alihan’a hayat veren Onur Tuna’yla beraber senaryo gereği evlenip yurt dışına yerleşmişti. Kulislerde konuşulanlara göre Zeynep “Yasak Elma”ya boşanmış ve başka biriyle evlilik yapmış olarak dönecek. Ancak Zeynep’in dizide uzun soluklu kalmayacağı, konuk olacağı öğrenildi. 

AYLİN ARASIL KONUK OLACAK

Öte yandan dizinin 150. bölümüne bir dönem podyumlarda fırtına gibi esen ünlü manken Aylin Arasıl konuk oyuncu olacak. Arasıl’ın “Leyla” karakterine hayat vereceği öğrenildi