Bu iddia magazin dünyasını salladı! Mehmet Dinçerler’in değişik cinsel fantazileri yüzünden Hadise ayrıldı

Bu iddia magazin dünyasını salladı! Mehmet Dinçerler’in değişik cinsel fantazileri yüzünden Hadise ayrıldı
Hadise’nin boşanma davası açtığı eşi Mehmet Dinçerler hakkında bir TV kanalında canlı yayınında Seren Serengil’den şok iddialar geldi. Serengil, boşanmalarının asıl nedeninin Hadise’nin eşinin “değişik cinsel fantazileri” olduğu hakkında söylemler aldığını iddia etti.

Hadise ile iş insanı Mehmet Dinçerler'in mutluluğuna gölge düştü. Evliliklerini gözlerden uzak yaşayan çift, boşanma kararı aldı. Mutlulukları kısa süren çift hakkında ise her gün yeni bir iddia ortaya atılyor.

"ÇOK ÇİRKİN ŞEYLER GELİYOR"

En çarpıcı iddia ise Beyaz TV'de Söylemezsem Olmaz programında sunuculuk yapan Seren Serengil'den geldi. Serengil canlı yayında "Çok çirkin şeyler geliyor. Bunun nasıl söylerim size bilmiyorum o kadar acayip bir şeyler geliyor ki bunu televizyonda söyleyebilmem mümkün değil, Mehmet ile ilgili. Mehmet'in farklı farklı şeyler geliyor" dedi.

DEĞİŞİK CİNSEL FANTEZİ İDDİASI

Arto'nun Serengil'in sözlerini keserek, "Değişik fantezileri mi var diyorlar?" diye sordu. Bunun üzerine Serengil ise "Öyle söylüyorlar evet, bu bir iddia tabi" cevabını verdi. Seren Serengil konuşmasında "Mehmet'in değişik değişik fantezileri varmış cinsel olarak. Bunlar iddia tabii ki" dedi.

"ANLAŞARAK SONLANDIRAMADIĞIMIZ İÇİN DAVA AÇTIM"

Hadise boşanma kararının ardından sosyal medya hesabından şu açıklamayı yapmıştı, "Anlaşarak sonlandıramadığımız için boşanma davası açtığımı sizlerle paylaşmak isterim. Mehmet'e hayatında mutluluklar diliyorum. Bu süreçte yanımda olan herkese teşekkür ederim" ifadelerini kullandı.