Survivor yarışmasıyla tanınan Yiğit Dikmen oyunculuğuna bir şans daha verdi! Bomba bir dizinin kadrosuna dahil oldu!

Survivor yarışmasıyla tanınan Yiğit Dikmen oyunculuğuna bir şans daha verdi! Bomba bir dizinin kadrosuna dahil oldu!
Survivor'da yarıştığı zamanda tüm gözlerin üstünde olduğu ünlü yarışmacı Yiğit Dikmen, oyunculuğa bir şans daha verdi. Üç Kız Kardeş dizisiyle ekranlara dönmeye hazırlanan Dikmen'in performansı şimdiden merak ediliyor.

Uzun yıllar futbol oynayan ve Türkiye’nin ilk crossfit’çilerinden biri olan Yiğit Dikmen, ilk kez Survivor 2014 sezonunun Gönüllüler takımında yarışmıştı. Yarışmadan sonra oyunculuk eğitimi alan Yiğit Dikmen, kısa süre sonra Şehrin Melekleri isimli diziyle setlere adım attı. Ardından Hayat Mucizelere Gece ve Sen Çal Kapımı dizisinde rol aldı. Yiğit Dikmen, en son Seversin dizisinde Selçuk karakterini canlandırdı.

DAHA ÖNCE DE DİZİDE ROL ALDI

Yiğit Dikmen kış sezonunda da ekranların en çok izlenen dizilerinden biri olan Üç Kız Kardeş’te rol alacak. Dikmen’in diziye hangi karakterle geleceği bilinmiyor. Ancak bu çok izlenen dizinin, Dikmen’in kariyerinde büyük bir adım olacağı kesin.

KARAKTERİ BELLİ DEĞİL

Şubat ayında yayınlanmaya başlayan ve ekrana geldiği ilk günden itibaren hızlı bir yükseliş grafiği göstererek reytinglerin zirvesine yerleşen Üç Kız Kardeş dizisi aynı akşam ATV’de yayınlanan Destan’ı birinciliğinden etmişti. İzleyiciler tarafından büyük ilgi gören Üç Kız Kardeş dizisinin yeni sezon için 28 Ağustos’ta sete çıkacağı öğrenildi. Yeni sezonun eylül ayı ortasında başlaması bekleniyor.


Üç Kız Kardeş dizisinin oyuncu kadrosuna Kardeşlerim ile üne kavuşan genç oyuncu Eren Ören de dahil olmuştu. Kardeşlerim dizisinde Kaan olarak izlediğimiz Eren Ören’in Üç Kız Kardeş dizisinin ikinci sezonunda hikayeyi karıştıracak olan Mustafa karakterine hayat vermesi bekleniyor. Üç Kız Kardeş dizisinin ikinci sezonu için beklentiler çok yükseldi. Hikayenin gelişimi içinde başka karakterlerin de diziye dahil olması ve hikayenin çok daha güçlü bir şekilde izleyicileri kendisine çekmesi bekleniyor.