Ünlü şarkıcı Yıldız Tilbe kaza yaptı

Ünlü şarkıcı Yıldız Tilbe kaza yaptı
Ünlü şarkıcı Yıldız Tilbe, İstanbul Maltepe'de kaza yaptı. Tilbe'nin çarpıştığı motosiklet sürücüsü yaralanırken, Tilbe ifade vermek için polis merkezine götürüldü.

Dün Maltepe İdealtepe Mahallesi'nde yaşanan kazada, Şarkıcı Yıldız Tilbe, otomobiliyle Büyüktur Yolu sokaktan çıkıp Bağdat Caddesi'ne girdiği sırada, Kadıköy istikametine doğru ilerleyen motosikletliyle çarpıştı.

Kazanın ardından panikle arabasından inerek yere düşen motosikletlinin yanına koşan Tilbe yardım istedi. görgü takılarının ihbarı üzerine olay yerine sağlık ve polis ekipleri gönderildi. Yıldız Tilbe motosiklet sürücüsü ambulansa bindirilene kadar yanından ayrılmadı. Kazada hafif şekilde yaralanan motosiklet sürücüsü hastaneye götürüldü. Tilbe'nin ifade vermek için polis merkezine götürüldüğü belirtildi.

Kazayı gören Dursun Kaya, "Kadıköy istikametine giden motosiklet, kırmızı ışıkta geçmeye çalışırken araç da dönüyordu. Sürücüyü gördüm kadındı ama kim olduğunu bilmiyordum. Ambulansı aradık. Üzgün bir hali vardı. Yıldız Tilbe olduğunu yine bilmiyordum. Sonradan gördüm Yıldız Tilbe Hanım dediler. Yıldız Tilbe de başına gitti. Hatta sonuna kadar da başını kolunun üstünde tuttu." ifadelerini kullandı.