Icardi: Galatasaray’ın En İyi Noktaya Gelmesini İstiyorum

Icardi: Galatasaray’ın En İyi Noktaya Gelmesini İstiyorum
Galatasaray futbolcusu Mauro Icardi, “Kısa sürede 5. yıldızımızı da almak istiyoruz” ifadelerini kullandı.

Süper Lig’de bu sezon attığı 25 golle kazanılan şampiyonluğun öne çıkan isimlerinden Arjantinli santrfor Mauro Icardi, GSTV’ye açıklamalar yaptı.

Zor bir sezonda önemli bir şampiyonluk kazandıklarını kaydeden Mauro Icardi, “Gol kralı olduğum ve şampiyonluğa ulaştığımız için çok mutluyum. Takıma bir şeyler katmak için buraya geldim. Galatasaray’ın en iyi noktaya gelmesini istiyorum. Beni buraya getiren insanlara çok teşekkür ediyorum. Mücadele etmeye devam edeceğiz ve her zaman daha iyisini isteyeceğiz.” dedi.

Yaşadığı sakatlığa rağmen elinden gelenin en iyisini yaptığını söyleyen 31 yaşındaki Icardi, “Bileğimden sakatlık yaşadım. Yüzde yüzümde değildim. Her zaman takımımın yanında olmak istedim. Defalarca enjeksiyon yapılması, fizyoterapistlerin yanına gitmem ve doktorlara görünmem gerekiyordu. Baştan beri istediğimiz hedefe ulaştığımız için çok mutlu oldum. Kısa sürede 5. yıldızımızı da almak istiyoruz.” ifadelerini kullandı.

Taraftarların kendisine ve ailesine gösterdiği sevgi karşısında çok mutlu olduğunu belirten futbolcu açıklamasında “Taraftarın bana ve aileme sevgisi inanılmaz. Sıra dışı. Bu, çok güzel bir his. Sadece İstanbul’da değil her yerde sevgi görüyoruz. Her zaman bizim yanımızdalar. Yeni nesilleri sevindirebildiğim için çok mutluyum. Onlara minnettarım. Galatasaray için ‘Aşkın Olayım’ bir sembol oldu. Bu, beni çok mutlu ediyor. Yıllarca bunu yaşamak istiyorum.” ifadelerine yer verdi.