Netflix Türkiye’ye Mayıs’ta Hangi Film ve Diziler Gelecek?

Netflix Türkiye’ye Mayıs’ta Hangi Film ve Diziler Gelecek?
Aylık programın yapıldığı Netflix’te Mayıs ayı programı belli oldu. İşte Mayıs ayı itibariyle Netflix Türkiye’de yer alacak yeni dizi ve filmler…

Türkiye’de en çok izlenen dijital platformlardan olan Netflix, Türkiye’ye özel yapımların yanı sıra dublaj ve altyazı gibi seçenekleriyle de izleme keyfi sunuyor. Nisan ayındaki programın açıklanmasının ardından gözlerin çevrildiği Mayıs ayında önemli yapımlar vizyonda olacak. Bu yapımlar arasında en çok dikkat çekenler ise şöyle;

  • Kimler Geldi Kimler Geçti
  • Bridgerton
  • Sen Büyümeye Bak
  • Atlas
  • Çılgın Kahvaltılık
  • Eric

netflix-turkiyeye-mayista-hangi-film-ve-diziler.jpg

İşte Netflix Türkiye’ye Mayıs’ta Gelecek Yapımlar

A Man in Full - 2 Mayıs: Carina’nın İsveç'teki yaz dönümü kutlaması için aileyi toplamasıyla yaşanan maceralar anlatılacak. Ancak hiçbir şey beklendiği gibi gitmeyecektir.

Neandertallerin Sırrı - 2 Mayıs: Belgesel, Neandertallerle ilgili yeni bilgileri ve yok oluşlarına dair gizemleri aktarıyor.

Çılgın Kahvaltılık - 3 Mayıs: Süt ve mısır gevreğinin kahvaltıyla bağdaştırıldığı dönemlerdeki dev şirketlerin yaşadığı komik hikayeler anlatılıyor.

Selling The OC: 3. Sezon - 3 Mayıs: Popüler yapımın 3. sezonu 3 Mayıs’ta izleyiciler ile buluşuyor.

Roast of Tom Brady - 5 Mayıs: Yıldız sporcular ve komedyenlerin bir araya gelerek amacına ulaşma çabaları anlatılıyor.

Kore'nin Süper Zengin Yabancıları - 7 Mayıs: Singapurlu iş insanları, lüks markaların İtalyan vârisleri ve Pakistanlı soylular. Kore'de yaşayan multimilyarderlerin lüks yaşamlarını ve neden bu ülkeye geldiklerini keşfedin.

Kimler Geldi Kimler Geçti - 9 Mayıs: Başarılı avukat Leyla Taylan ihanetle biten ilk aşkının acısından kurtulmak için kendini yıllar sonra yeniden flört dünyasına atar. Arkadaşları ve yakışıklı şef Şeyyaz’ın yardımıyla ayrılığın acısından sıyrılıp “yılın boşanma davası” sayılan bir davada ünlü üçüncü eş Tuba Tepelioğlu’nun vekili olur. Karşısında 15 yıl içinde üç kadınla evlenip boşanmış ilişki katili bir koleksiyoner olan Cem Murathan bulunmaktadır. Leyla, “hem suçlu hem güçlü” olan bu “narsist” adama karşı müvekkilini en ateşli şekilde savunacaktır. Ancak o ateşle ortalık toz duman olur.

Gelinin Annesi - 9 Mayıs: Bu keyifli romantik komedide tropik bir adadaki düğün, gelinin annesinin damadın babasının eski sevgilisi olduğunu öğrenmesiyle felaketin eşiğine gelir.

Pokemon Yeni Ufuklar: Dizi: 2. Kısım - 10 Mayıs: Yükselen Volt Vurucuları, korkusuzca kara Rayquaza'yı aramaya devam ederken Liko ve Roy her dönemeçte becerilerini artırıyor!

Prenses Gücü: 3. Sezon - 13 Mayıs: Taç giydikten sonra prenseslerin yeni bir görevi vardır: Prenses Macera Akademisi'ne kabul edilmek! Ama önce altı görevi tamamlamaları gerekir.

Bridgerton: 3. Sezon: 1. Kısım - 16 Mayıs: Sosyeteye takdim edilen genç kızlar, sezonun yıldızı olmak için can atarken utangaç bir çiçek, sürdürdüğü çifte hayatın sırları ve sürprizleri eşliğinde ışığına kavuşur.

Downton Abbey: Yeni Bir Çağ: - 20 Mayıs: Bu bol ışıltılı ve ihtişamlı öyküde Crawley ailesi ile çok sevdikleri çalışanları, Downton’da bir sessiz film çekiyor ve Güney Fransa’da yeni maceralara atılıyor.

Sen Büyümeye Bak - 23 Mayıs: Fırat ve Can, Melisa'yı kaybettikten sonra onu asla unutmamaya söz verirken, kendileri için küçük bir dünya yaratmaya çalışırlar. Ortak bir acıyla bağlanan bu ikili, hem iki taze ev arkadaşı hem de bir baba ve oğul olurlar. Her ikisi için de zor geçen bir yılın ardından Fırat, aşkı yeniden bulmasına yol açacak tesadüfler ile karşılaşır ve hayatlarına yeni biri girer.

Mulligan: 2. Kısım - 24 Mayıs: Mulligan ve kabinesi, Amerika'dan geriye kalanı ayakta tutmak için el ele vererek çalışırken yolcu gemileriyle, elektrik kesintileriyle ve kendi beceriksizlikleriyle uğraşır.

Atlas - 24 Mayıs: İnsanlardan da yapay zekâdan da hiç hazzetmeyen zeki bir veri analisti (Jennifer Lopez) kaçak bir robotu yakalama görevi ters gidince tek umudunun yapay zekâ olabileceğini anlar.

My Oni Girl - 24 Mayıs: Kayıp annesini bulmak için yazın kar yağarken kendisini gizemli bir yolculuğa sürükleyen dikbaşlı bir kızla maceraya atılan utangaç bir çocuk hayır demeyi öğrenebilecek midir?

Kötülüğün Rengi: Kırmızı - 29 Mayıs: Tri-City bölgesindeki bir kumsalda işlenen korkunç cinayet, yeraltı suç dünyasını açığa çıkarırken bir savcının ve cevap arayışındaki kederli bir annenin cesaretini sınar.

Şeytanın Dansçıları: 7M Adında Bir TikTok Tarikatı 29 Mayıs Bu belgesel dizisi, menajerliğini üstlendiği TikTok dansçılarını tuzağa düşüren bir tarikatın manipülasyon taktiklerini ve ailelerin, sevdiklerini kurtarma çabasını aktarıyor.

Eric - 30 Mayıs: Yanında azimli bir polisle birlikte dokuz yaşındaki kayıp oğlunu arayan çaresiz bir baba, 1980'lerin New York sokaklarında kendi sorunlarıyla boğuşur.

Geek Girl - 30 Mayıs: Hep bir yerlere ait olmak isteyen ve tuhaf biri olan ergen yaştaki Harriet sonunda Londra'daki önemli bir model ajansı tarafından keşfedilir ve bazı insanların göze çarpmak için yaratıldığını öğrenir.

Senin Bir Parçan - 31 Mayıs: Geride kalanlar ve yetişkinliğe geçiş temalı bu duygusal ve acı tatlı dramada bir genç, paramparça olan dünyasını yeniden toparlamaya çalışır.