Ortalık karıştı! KİPTAŞ kurasında skandal hile! "Kura çekimi iptal edilsin"

Ortalık karıştı! KİPTAŞ kurasında skandal hile! "Kura çekimi iptal edilsin"
KİPTAŞ Aydınlıkevler projesinin kura çekimindeki görüntüler ortalığı karıştırdı. Kura çeken kadınlardan birinin çektiği topu torbaya atarak başka bir top çekmesi kameralara yansıdı. Birçok kişi şaibe iddialarını gündeme getirerek kura çekiminin iptalini talep etti.

KİPTAŞ'ın kura çekiminde torbadan çekilen numarada istenilen rakamın gelmemesi üzerine tekrardan numara çekimi yapıldığı görüldü. Kura çekimindeki hile tepkileri beraberinde getirdi.

KURA ÇEKİMİ İPTAL EDİLSİN

KİPTAŞ Aydınlıkevler projesinin kura çekimindeki görüntüler sosyal medyanın gündemine bomba gibi düştü. Görüntülerde kura çeken bir kişinin elindeki topu torbaya atarak yenisini çekmesi şaibe iddialarını ortaya çıkardı. Ortalığı karıştıran görüntülere tepki yağarken kura çekiminin iptali istendi.

ORTALIĞI KARIŞTIRAN GÖRÜNTÜ

KİPTAŞ Aydınlıkevler projesinin kura çekimi gerçekleştirildi. 321 konutun sahibini bulacağı kura çekimine 158 bin bin kişi katıldı. Kura çekimi sırasında bir adaya 3 kez ev çıkması sosyal medyada çok konuşulurken, kuranın sehven çekildiği belirtildi. 

Kura çekimine asıl damgasını vuran ise çekilen topun kura torbasına atılarak başka bir topun çekilmesi oldu. Sosyal medyada onlarca kişi kurada şaibe olduğunu öne sürerek İBB'ye tepki gösterdi.

ÇOK TEPKİ GELDİ

Sosyal medyada görüntülerin hızla yayılması ile tepkiler giderek arttı. Birçok kişi, kuralarda şaibe olduğunu belirterek, adil bir dağıtım için kura çekiminin yenilenmesi çağrısında bulunuldu.