Eşinin izlediği cinsel içerikli video kabusu oldu! 'Ölen kadınlar gibi olmak istemiyorum'

Eşinin izlediği cinsel içerikli video kabusu oldu! 'Ölen kadınlar gibi olmak istemiyorum'
Ankara’da ilginç bir olay yaşandı! 41 yaşındaki S.K. internette gördüğü cinsel içerikli videodaki kadının, 35 yaşındaki eşi Ş.K. olduğunu iddia ederek boşanma davası açtı. Suçlamalara itiraz eden kadın ise video ile alakası olmadığı halde eşinin kendisine şiddet uyguladığını öne sürdü. Eşi hakkında 2 kez uzaklaştırma kararı aldırıp, karşı boşanma ve tazminat davası açan 3 çocuk annesi Ş.K., "Bir an önce boşanmak istiyorum. Ölen kadınlar gibi olmak istemiyorum" dedi.

Akıllara durgunluk veren olay Ankara'da yaşandı. S.K., geçen yıl 28 Ekim'de, internette arkadaşlarının uyarısı üzerine gördüğü cinseli içerikli videodaki kadının, 3 çocuğunun annesi 16 yıllık eşi olduğunu iddia ederek, evi terk etti. S.K. ardından boşanma davası ile 50 bin TL'lik tazminat davası açtı. Ş.K. de videodaki kadın olmadığı halde bu süreçteki tartışmalarında kendisine şiddet uyguladığını iddia ettiği eşi hakkında 2 kez uzaklaştırma kararı aldırdı ve karşı boşanma davası ile toplam 1 milyon liralık maddi ve manevi tazminat davası açtı.

'VİDEOYU ÇOCUKLARIMA İZLETTİ’

Ş.K., videodaki kadının kendisi olmadığını ancak eşini bir türlü inandıramadığını söyledi. Görücü usulü evlendiklerini, bir süre sonra eşinin kendisine şiddet uygulamaya başladığını ileri süren Ş.K., "Ortada hiçbir şey yokken bana 'Seni biri mi tehdit ediyor' dedi. Ben de 'Ne tehdidi, böyle bir şey yok' dedim. Telefonunda bulunan videoyu açarak 'Bu sensin' dedi. Videoyu köyden komşularının ve oğlumun kendisine gösterdiğini iddia etti. Elindeki pornografi videoların benim olduğumu iddia ederek çocuklarıma izletti. Şaka yapıyor zannediyordum; ama küçük kızım izlediği için çıldırdım.  

ÖLEN KADINLAR GİBİ OLMAK İSTEMİYORUM


Eşinden tehdit mesajları aldığını dile getiren Ş.K., “Artık çok yoruldum. Sürekli tehditler alıyorum. Kapımın önüne geliyor. Çatılara kadar silah sıkıyor. 2 günde bir karakola gidiyorum. Eşim bana iftira atıyor. Bu süreç içerisinde tehdit içerikli sesli mesajlar alıyorum. Uzaklaştırma kararım var; ancak sürekli ihlal ediyor. Kapıma kadar gelip uzaklaştırmayı ihlal edecek kadar bunları yapan biri. KADES uygulamam var, basıyorum. Sürekli memurlar geliyor. Kaldırabilecek bir mesele değil; ama yapacak bir şeyim yok şu anda. Bir an önce boşanmak istiyorum. Bana yardım edilmesini, sesimin duyulmasını istiyorum. Ölen kadınlar gibi olmak istemiyorum." sözlerini sarf etti.