WhatsApp'a yeni özellik geliyor! Sesli mesajlarda değişiklik

WhatsApp'a yeni özellik geliyor! Sesli mesajlarda değişiklik
WhatsApp dünya genelinde milyonlarca kullanıcıya hitap ediyor. WhatsApp'ın ses getirecek yeni özelliği ortaya çıktı. Buna göre popüler mesajlaşma uygulaması, sesli mesaj dinleyen kullanıcılara büyük kolaylık sağlayacak.

En çok kullanılan mesajlaşma uygulaması WhatsApp yeni bir özellik daha getirdi. Meta çatısı altındaki şirket, gün geçtikçe kendini yeniliyor. WhatsApp, son zamanlarda ise sesli mesajlar için yeni özellikler üzerinde çalışıyor. Bu özelliklerden birini ise halihazırda bazı beta kullanıcıları test ediyor.

WHATSAPP'IN YENİ SESLİ MESAJ ÖZELLİĞİ GÖRÜNDÜ

WhatsApp'ın yeni sesli mesaj özelliği, "yazamıyorum sesli mesaj at" deyip de iletişimi sesli mesaj yoluyla sağlamak isteyenlerin işini bir hayli kolaylaştıracak gibi görünüyor. Çünkü bu özellik sayesinde bir sesli mesajı dinlemeye başladığınızda ve sohbet listenize geri döndüğünüzde sesli mesajı dinlemeye devam edebileceksiniz. Yani sohbetten çıktığınızda veya farklı bir sohbeti açtığınızda dinlediğiniz sesli mesaj kapatılmayacak.

WHATSAPP TEST EDİYOR

WABetaInfo'nun aktardığına göre; bu özellik bazı beta test kullanıcılarına sunuldu. Gelecekteki bir güncelleme ile özelliğin herkes tarafından kullanılabilir olması bekleniyor.