5 çocuğa cinsel istismar suçundan yargılanan sanıktan pes dedirten savunma!

5 çocuğa cinsel istismar suçundan yargılanan sanıktan pes dedirten savunma!
Kocaeli'de bakkala giden 12 yaşından küçük 5 çocuğa cinsel istismarda bulunduğu iddiasıyla yargılanan 24 yaşındaki sanık, hakim karşısına çıktı. Suçsuz olduğunu iddia eden sanık, "Benimle husumetleri olduğu için bana iftira atıyorlar" dedi. Sanığın kamera kayıtlarında çocuklara istismarda bulunduğu belirlendi.

Kocaeli'de bakkala giden 12 yaşından küçük 5 çocuğa cinsel istismarda bulunduğu gerekçesiyle yargılanan mahallenin bakkalı, hakim karşısına çıktı. Suçsuz olduğunu öne süren 24 yaşındaki sanık kendini, "Benimle husumetleri olduğu için bana iftira atıyorlar" diyerek savundu.

7 Ekim 2020'de Kocaeli’nin Körfez ilçesinde yaşanan olayda, alınan bilgiye göre, 11 yaşındaki kızı H.B.’yi markete göndermek isteyen baba T.B., kızının mahalle bakkalına gitmek istemeyerek ağlaması üzerine şüphelendi.

Baba T.B.’nin küçük kıza neden ağladığını sorması üzerine H.B., mahalle bakkalı S.K.’nin özel bölgelerine dokunduğunu dile getirdi. Durumu öğrenen baba T.B, S.K hakkında, jandarma ekiplerine şikayette bulundu.

KAMERA KAYITLARI HER ŞEYİ ORTAYA ÇIKARDI

Baba S.K'nin şikayeti sonrası cumhuriyet başsavcılığınca soruşturma başlatıldı. 24 yaşındaki S.K.’nin bakkal dükkanında yapılan incelemede kamera kayıtlarına el konuldu.

Kamera kayıtlarında yapılan aramada, S.K.’nin 2019-2020 tarihleri arasında 12 yaşından küçük 5 tane çocuğun popo ve göğüslerine dokunarak istismarda bulunduğu orataya çıktı. Yapılan tespitten sonra S.K., çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

"BANA İFTİRA ATMIŞTIR"

24 yaşındaki Sanık S.K. hakkında "12 yaşından küçük çocuklara karşı zincirleme olacak şekilde cinsel istismar" suçundan dava açıldı.

Kocaeli 5. Ağır Ceza Mahkemesi'nde sanığın yargılanmasına devam edilirken, duruşmada tutuklu sanık S.K. ve taraf avukatları hazır bulundu.

Suçlamaları kabul etmeyen S.K., "Daha önce dediğim gibi benim hiçbir suçum yoktur. Güvenlik kamera görüntülerini kendi ellerimle ben jandarmaya verdim ancak benim suçsuz olduğumu kanıtlayacak görüntüler maalesef çalışmıyor. Ben o görüntülerle suçsuz olduğumu ispatlayacağım. CD inceleme tutanağında görünen kişi benim ancak görüntüde herhangi bir cinsel eylemim bulunmamaktadır.

Her ne kadar mağdurun babası T.B. kızının psikolojisinin bozulduğunu söylese de bu raporu mahkemeye sunmamıştır. T.B.’nin benimle husumeti vardır bu sebeple bana iftira atmıştır. Beni şikayet ettikleri günün sabahında kızları H.B. benim dükkanıma güle oynaya gelerek alışveriş yaptı. Söylendiği gibi bir cinsel eylem olsa dükkanıma gelmezdi" dedi.

Mahkeme heyeti, sanığın tutukluluğunun devamına karar verdi. Duruşmayı ertelendi.