Canına kıymak isteyen gence bir şok da yakınlarından: 'Kafasına sıksın'

Canına kıymak isteyen gence bir şok da yakınlarından: 'Kafasına sıksın'
Sakarya'da bir uzman çavuş gittiği poligonda intihara kalkıştı. Olay yerine gelen yakınları ise, genç adamı sakinleştirmek yerine kullandıkları, “Kafasına sıksın, ölsün çıkmasın dışarıya” gibi sözlerle şoke etti.

Sakarya'da akıllara durgunluk veren bir olay yaşandı. Uzman çavuş olduğu öğrenilen bir şahıs, atış için gittiği özel poligonda kendisini kilitleyerek intihara kalkıştı. Polis ekiplerinin ve yakınlarının olay yerine gelmesi üzerine, intihardan vazgeçeceği düşünülen şahsın yakınları sözleriyle duyanları hayrete düşürüp, pes dedirtti. 

"O SIKMAZSA BEN SIKACAĞIM"

Şoke eden olay yerine gelen polis ekipleri bölgede geniş çaplı güvenlik önlemi alırken durumu anlamaya çalışan vatandaşlar ise meraklı gözlerle olan biteni izledi. Konuyu öğrenerek olay yerine gelen D.A.’nın yakınlarının; “Kafasına sıksın, ölsün çıkmasın dışarıya. Canlı çıkmasın o sıkmazsa ben sıkacağım kafasına” sözleri ise adeta şoke etti.

YAKINLARI TEPKİ GÖSTERDİ

Polis ekiplerin yaklaşık 2 saat süren ikna çalışmaları sonrasında poligondan çıkartılan D.A., polis merkezine götürüldü. D.A.’nın ekip otosuna bindirildiği esnada ise bir yakının “Kendini öldür sen erkek değilsin” diyerek tepki göstermesi de dikkatlerden kaçmadı.