33 yıl sonra annesine kavuştu: "Sağlam bıraktın, kör buldun"

33 yıl sonra annesine kavuştu: "Sağlam bıraktın, kör buldun"
Esra Erol'da programına başvuran %95 görme engelli İbrahim Can, 33 yıldır hiç görmediği annesini bulmak için yardım istedi. Kısa sürede içinde bulunan annesine kavuşan İbrahim Can, "Beni sağlam bıraktın, kör buldun anne" diyerek gözyaşlarına boğuldu.

Yüzde 95 görme engelli İbrahim Can, hiç tanımadığı biyolojik annesini bulmak için Esra Erol'un kapısını çaldı. Can'ın annesini bulmak için harekete geçen Esra Erol müjdeli haberi kısa sürede verdi.

"GÖZ BEBEĞİMDEKİ SİNİRLER KOPTU"

Evli ve 2 çocuk babası İbrahim Bey, kendisini büyüten aileyi çok üzdüğünü söyleyerek "Kötü alışkanlıklarım ve zor günlerim oldu. 2017 yılında kaza sonucu göz bebeğimdeki sinirler koptu" dedi.

33 YIL SONRA KAVUŞTULAR

Esra Erol, annesini bulmak için kendisinden yardım isteyen İbrahim Bey'e kısa sürede müjdeli haberi verdi anne oğul 33 yıl sonra Esra Erol'da kavuştu.

"BENİ SAĞLAM BIRAKTIN, KÖR BULDUN"

Karşısında annesini görünce duygusal anlar yaşayan İbrahim Can, "Beni sağlam bıraktın, kör buldun anne" diyerek gözyaşlarına boğuldu. Anne ve oğlun kavuşması seyircileri de duygulandırdı. Doğum yaptıktan kısa bir süre sonra ayrılmak zorunda kaldığı oğluna kavuşan anne Nurcan Hanım ise evladına sarılıp dakikalarca gözyaşı döktü.