Tokat skandalıyla gündeme gelen Muharrem Sarıkaya istifa etti

Tokat skandalıyla gündeme gelen Muharrem Sarıkaya istifa etti
Canlı yayında gazeteci Ahmet Demir'e tokat atan Ciner Medya Grubu Ankara Temsilcisi Muharrem Sarıkaya görevinden istifa etti.

Ciner Medya Grubu Ankara Temsilcisi Muharrem Sarıkaya görevinden istifa etti. Habertürk TV’nin Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Başkanı Fatma Şahin'in konuk olduğu canlı yayın sırasında Muharrem Sarıkaya, İHA Gaziantep kameramanı Ahmet Demir'e tokat attığı görüntülerin ardından görevini bıraktı.

Konu ile alakalı dün Habertürk’ten paylaşılan açıklamada, "Habertürk TV’nin Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Başkanı Fatma Şahin'in konuk olduğu canlı yayınında Ankara Temsilcimiz Muharrem Sarıkaya’nın gerçekleştirmiş olduğu kabul edilemez ve izahı olmayan davranışından ötürü İHA Gaziantep kameramanı Ahmet Demir arkadaşımızdan, ailesinden, çalıştığı kurumdan ve tüm kamuoyundan Habertürk olarak içtenlikle özür dileriz" ifadeleri kullanılmıştı. Sarıkaya'nın istifa haberi de bugün Habertürk'te paylaşıldı. Haberde Sarıkaya'nın görevinden istifa ettiği bildirilirken yazılarına devam edip etmeyeceği ile alaklı ise bilgi verilmedi.