Teknik direktörlük için liste başı belli oldu! Fener'de rota Kenan Koçak

Teknik direktörlük için liste başı belli oldu! Fener'de rota Kenan Koçak
Spor Toto Süper Lig'de 2021-22 sezonuna büyük umutlarla giriş yapan Fenerbahçe'de alınan kötü sonuçların ardından teknik direktör Vitor Pereira'nın koltuğu sallanmaya başladı. Hoca arayışlarını sürdüren sarı-lacivertliler için flaş bir iddia gündeme geldi. Fenerbahçe'nin Stefan Kuntz'un yardımcısı Kenan Koçak ile görüşme halinde olduğu iddia edildi.

Fenerbahçe’de teknik direktör belirsizliği sürüyor. Sarı lacivertli ekipte kötü gidişatın, oynatılan oyun sisteminin ve eleştirilerin hedefinde Portekizli teknik direktör Vitor Pereira bulunuyor. Derbide kaybedilecek olası bir puan kaybında kesinlikle yolların ayrılması beklenen Fenerbahçe’ye sürpriz bir isim gündeme geldi.

KUNTZ’UN YARDIMCILIĞINI YAPIYOR

Türk bir teknik direktör ile çalışma kararı alan Fenerbahçe yönetiminin A Milli Takım’da Şenol Güneş ile yolların ayrılmasının ardından Kuntz’un görevi geldiği A Milli Takım’da yardımcılık yapan Kenan Koçak’la görüştüğü iddia edildi.

PEREIRA BREZİLYA YOLCUSU

Ayrıca Fenerbahçe’den ayrılması kesin gözüyle bakılan Portekizli teknik direktör Vitor Pereira için Brezilya’dan sürpriz bir iddia gündeme geldi. Brezilya basını Pereira’nın Flamengo’ya gideceği iddia edildi.