Para için hamile karısını uçurumdan atmıştı! Şoke eden gelişme

Para için hamile karısını uçurumdan atmıştı! Şoke eden gelişme
Muğla’da 400 bin liralık kaza sigortasını almak için 7 aylık hamile eşini kayalıklardan iterek öldüren cani hakkında yeni bir gelişme yaşandı. Sigorta poliçesini düzenleyen ve duruşmada tanık olarak dinlenen Rabia Çoban'ın anlattıkları ağızları açık bıraktı. Çoban'ın verdiği ifadede : "Eşi olmadığı için onun imzasını da kendisi attı. Tanınmış bir müşteri olduğu için banka personelinin de onayıyla bu işlem yapıldı" diye konuştu.

Fethiye'de 2,5 yıl önce kan donduran cinayete kurban giden Semra Aysal'in davasında önemli bir gelişme yaşandı. Hamile karısını 400 bin TL için uçurumdan atan cani koca adalet önünde hesap vermeye çıktı. Mahkemesince kabul edildi.

"EŞİNİN İMZASINI DA KENDİSİ ATTI"

Semra Aysal'a ferdi kaza sigortası düzenleyen Rabia Çoban, duruşmada tanık olarak dinlendi. Hakan Aysal'ın sigorta işlemleri için bankaya yalnız geldiğini anlatan Çoban, "Yanında neden eşi olmadığını tam hatırlamıyorum. Hakan Aysal kendisine ve eşine hayat sigortası yaptırdı. Eşi olmadığı için onun imzasını da kendisi attı. Tanınmış bir müşteri olduğu için banka personelinin de onayıyla bu işlem yapıldı. Daha sonra genel müdürlük bir dilekçe istedi. Bu evrakı Hakan Aysal eşine imzalayıp tekrar bize yolladı. Böylece sigorta aktif hale geldi" dedi.

DURUŞMA ERTELENDİ

Sanık Hakan Aysal ise sigorta poliçesini doldururken eşinin de yanında olduğunu anlatarak, "Poliçeyi ben değil, tanık olarak dinlenen Rabia Çoban doldurdu. Poliçelerde ikimizin yer aldığı iletişim bilgileri kısmına benim bilgilerimi yazmış olabilir" dedi. Mahkeme heyeti, sanığın tutukluluk halinin devamına karar vererek dosyadaki eksiklerin tamamlanması için duruşmayı erteledi.