Her satırı dehşet! Öldürülen anne önde! Kız çocuğu arkada

Her satırı dehşet! Öldürülen anne önde! Kız çocuğu arkada
Diyarbakır’da kontrol yapan Jandarma ekipleri ‘dur’ ihtarına uymayan aracı takibe aldı. Aracın bulan ekipler kan donduran bir kareyle karşılaştı. Aracın ön koltuğunda ölü bulunan anne, arka koltukta ise 7 yaşındaki kızı bulundu.

, kaçan aracı yakalamak için çalışma başlattı. Siverek sınırları içerisinde jandarmanın uygulama noktasından da kaçan araç ile jandarma arasında kovalamaca yaşandı. Kovalamaca, şehir içinde bir müddet devam ettikten sonra kaçan araç, Siverek Devlet Hastanesi yakınında yakalandı.

KAFASINDAN VURULMUŞ ŞEKİLDE BULUNDU

Kaçan araçta yapılan incelemede, ön yolcu koltuğunda bulunan Özgül Zonturlu adlı kadının kafasının sol kısmından silahla vurulmuş halde hayatını kaybetmiş olduğu ve arka koltukta 7 yaşında bir kız çocuğunun olduğu tespit edildi. Jandarma tarafından araçta ruhsatsız tabanca bulunurken, araç sürücüsü Müslüm A. gözaltına alındı. Kadının cesedi ise Siverek Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.

ESKİ EŞ GÖZALTINA, KIZLARI İSE KORUMAYA ALINDI

Müslüm A. ve Özgül Zonturlu’nun boşanmış olduğu, araç içerisinde bulunan 7 yaşındaki kızında kendi çocukları olduğu tespit edildi. Gözaltına alınan şahıs, ‘kasten adam öldürmek’ şüphesiyle Siverek Nöbetçi Cumhuriyet Savcılığı talimatı ile İncehidir Jandarma Komutanlığına teslim edildi.