14 yaşındaki çocuğu yere yatırıp darp ettiler!
Denizli Lise Caddesi'nde 5 lise öğrencisi, 14 yaşındaki Y.K.'ye tekme ve yumruklarla saldırdı. Saldırı anı, otomobildeki bir kişi tarafından cep telefonuna kaydedildi. Saldırı anında bir kadının Y.K.'yi kurtarmaya çalıştığı görüldü.
![](https://www.odakhaber.com/sites/989/uploads/2021/12/08/large/13518114-728xauto-2.jpg?)
Cadde ortasında yere yatırılarak darp edilen lise öğrencisi Y.K., çağırılan ambulansla Denizli Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.
İKİ ŞÜPHELİ GÖZALTINA ALINDI
Polis ekipleri olayla ilgili soruşturma başlattı. Kavgaya karışan 2 kişiyi gözaltına alınırken kaçan 3 şüphelinin yakalanması için çalışmaların sürdüğü bildirildi.
Denizli’de, Lise Caddesi'ndeki Denizli Lisesi önünde öğrenciler arasından kavga çıktı. 5 öğrenci cadde ortasında yere yatırdıkları 14 yaşındaki Y.K.'ye tekme ve yumruklarla saldırdı. Herkes seyrederken bir kadın öğrencinin yardımına yetişti. (DHA) pic.twitter.com/ugdPnMziBj
— Kayhan AYHAN (@kayhanayhann) December 8, 2021