Koca dehşeti! 'Kendi mezarımı kazdırdı'

Koca dehşeti!  'Kendi mezarımı kazdırdı'
Türkiye'de kadına şiddet her geçen gün artıyor. Gaziosmanpaşa’da dini nikahlı eşi tarafından silahla rehin alınan yaşadığı korku dolu anları anlattı. Özel hareket ekiplerinin operasyonuyla kurtulan talihsiz kadın: 'Döve döve mezarlığa götürüp kendi mezarımı kazdırdı' sözleriyle şoke uğrattı.

Kadına şiddet bir türlü bitmiyor!  KADES uygulaması can kurtarmaya devam ediyor.  Eşi tarafından silahla rehin alınan Ayşegül G., yaşadığı o korku dolu anları anlattı. Daha önceden de darp edildiğini söyleyen Ayşegül G., “Gece başladı olay. Ben günlerdir haftalardır hep evdeyim dışarı çıkmıyorum. Kızlar, arkadaşlarım, komşular zorladılar. Hatta evden çık hava al diye de para verdiler. Gittik kız arkadaşımla. Eve geldiğimde o eve girmiş yatak odasına gizlenmiş.

DEHŞETİ TEK TEK ANLATTI

Yatak odasında bekliyormuş benim haberim yoktu. Ben mutfağa su içmeye gittiğimde gördüm. Belinde silahı vardı. Hapları atmış çenesi oynuyordu. ‘Seni öldüreceğim, seni vuracağım’ dedi. ‘Vur’ dedim. Bu sefer beni boğmaya tokatlamaya başladı. Ben darp raporu da aldım. Dün tekrar şikayetçi oldum. Sabaha kadar esir aldı. Arkadaşımı evden kovdu. Telefonumu KADES uygulamasına basarken kırdı. En son polisler geldi. Bu defa silahla esir aldı beni. Bir şekilde kurtuldum” dedi.

" POLİS GELİNCE BENİ EVE SAKLADILAR"

Polisler onu ikna etmek için bayağı mücadele ettiğini aktaran Ayşegül G., “Sonra buraya polis özel harekat polisleri geldi. Beni de buradaki eve sakladılar. Sonra onu vurmuşlar. Vurduktan sonra hastaneye götürdüler. Bende çıkıp gittim buradan” şeklinde konuştu.