Canlı yayında sinir krizi geçirdi! Kendisini yerden yere attı

Canlı yayında sinir krizi geçirdi! Kendisini yerden yere attı
Müge Anlı'ya eşi Zehra Kıyak'ı arayan koca Serkan Kıyak damga vurdu! 4 gündür eşinden hiçbir haber alamadığını belirten gözyaşlarına boğulan Serkan Kıyak, canlı yayına telefonla bağlanan Zehra Kıyak'ın sözleriyle sinir krizi geçirdi.

ATV Müge Anlı ile Tatlı Sert programının bugünkü canlı yayınında sunucu Müge Anlı'yı bile şoke eden bir olay yaşandı. Kayıp eşini aramak için Müge Anlı’ya gelen Serkan Kıyak isimli şahıs, canlı yayında sinir krizi geçirdi! Müge Anlı ekibi tarafından bulunan Zehra Kıyak eşiyle görüşmek istemediğini dile getirince Serkan Kıyak canlı yayında kendini yerlere atarak ağladı. Kendisini yerden yere çarpan Kıyak'ı stüdyodaki görevliler zor tuttu.

CANLI YAYINDA SİNİR KRİZİ GEÇİRDİ

Müge Anlı ile Tatlı Sert'te yaşananlar herkesi şaşkına çevirdi. Yayına katılan Serkan Kıyak, eşi Zehra Kıyak'tan günlerdir haber alamadığını söyledi. Serkan Kıyak, 4 gün önce Uşak'ta kaybolan eşi Zehra Kıyak'ı bulmak için yardım istedi.

2 yıllık evliliklerinde eşinin birkaç kez başkalarıyla da görüştüğünü söyleyen Serkan Kıyak, başkaları tarafından kandırılıp götürüldüğünü iddia etti. Eşinin daha önce de başkalarıyla görüştüğünü söyleyen Serkan Kıyak, kandırılarak evden gitmiş olabileceğini iddia etti. Eşinin ölü mü diri mi olduğunu bilmediğini söyleyen Serkan Kıyak, canlı yayına gelen telefonla sinir krizi geçirdi.

"PİDECİYE KAÇTIM"

Pideci ile kaçtığını söyleyen Zehra Kıyak, eşini kesinlikle istemediğini, kendi rahatının yerinde olduğunu, anneannesinin umurunda olmadığını, kimsenin kahrını çekecek durumda olmadığını, zorunda olmadığını ama çocuğunu bir şekilde alacağını dile getirdi.