İstifası herkesi şoke uğratmıştı! AK Parti mi zorladı?

İstifası herkesi şoke uğratmıştı! AK Parti mi zorladı?
Antalya Eski İl Sağlık Müdürü Dr. Ünal Hülür’ün istifası gündemde dedikodularla çalkalanıyordu. İddialar üzerine konuya el atan AK Parti İl Başkanlığı, konuşulanların iftira ve karalama kampanyası olduğunu dile getirerek yalanladı.

Dr. Ünal Hülür'ün istifası birçok dedikodulara neden olmuştu. İddialar üzerine açıklama yapma hakkını kullanan  Antalya AK Parti İl Başkanlığı, iddiaların asılsız olduğunu ve algı yapmak için kullandığını aktardı. 

"İFTİRA ATARAK ALGI YAPAN SİYASETÇİLERİMİZİ KINIYORUZ"

İl Başkanlığı açıklamasında, iddiaların iftira ve karalama kampanyası olduğunu vurgulayarak, “Antalyamızı mecliste temsil eden, şehrimize hizmet getirmek için gece gündüz çalışan, vatandaşın derdiyle dertleşen MKYK Üyemiz, Milletvekilimiz Tuba Vural Çokal’ı yıpratmak adına iftira atarak algı yapan siyasetçileri kınıyoruz” ifadelerine yer verdi.

"ACİZLİKTEN BAŞKA BİR ŞEY DEĞİL"


İftiranın acizlik olduğu kaydedilen açıklamada “AK Parti olarak sağlık alanındaki yatırımlarımız ortadayken Antalya’da İl Sağlık Müdürlüğünü 7 yıl sürdüren ve ardından bir görev değişikliğine gidilen makamla ilgili ortaya atılan bu iftiralar acizlikten başka bir şey değildir. Hele ki MKYK Üyemiz, Milletvekilimiz üzerinden yapılan bu spekülasyonlar tamamen yıpratılmaya yöneliktir. Bir muhalefet partisindeyken , muhalefetin kirli yüzünü ve gizli pazarlıklarını görerek partimize katılan Milletvekilimiz Tuba Vural Çokal şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonrada bu yalan iftiralara aldırış etmeden millete en iyi şekilde hizmet etmeye devam edecektir” denildi.