BINGX, CHELSEA’NİN RESMİ KRİPTO PARA BORSASI ORTAĞI OLDU

BINGX, CHELSEA’NİN RESMİ KRİPTO PARA BORSASI ORTAĞI OLDU
BingX, İngiliz futbol takımı Chelsea’ni̇n resmi̇ kripto para borsası ortağı oldu. BigX, 2023-24 sezonunun geri kalanı için Chelsea’nin erkek futbol formalarına ve sonraki iki sezon için de erkek futbol idman formalarına resmi kol sponsoru olacak.

BingX, İngiliz futbol takımı Chelsea’ni̇n resmi̇ kripto para borsası ortağı oldu. BigX, 2023-24 sezonunun geri kalanı için Chelsea’nin erkek futbol formalarına ve sonraki iki sezon için de erkek futbol idman formalarına resmi kol sponsoru olacak. 

Chelsea FC, kripto para borsası BingX ile güçlerini birleştiriyor. Chelsea’ni̇n resmi̇ kripto para borsası ortağı olan BigX, bu sezonun geri kalanı için Chelsea’nin erkek futbol formalarında ve sonraki iki sezon için de erkek futbol idman formalarında resmi kol sponsoru olarak yer alacak. 

Chelsea FC Gelir Müdürü (CRO) Casper Stylsvig, bu iş birliğiyle ilgili şunları kaydetti: 

"2024'ü kulüp için son derece heyecan verici bir ortaklığın duyurusuyla başlatmaktan mutluluk duyuyoruz. Dünyanın en hızlı büyüyen kripto para borsalarından biriyle olan uyumumuz, kulübümüzün ortaklık ağımızı yenileme ve büyütme tutkusunun bir işaretidir. Hem BingX hem de Chelsea geleceğe yatırım yapma tutkusunu ve kararlılığını paylaşıyor ve önümüzdeki sezonlarda onlarla birlikte çalışmayı dört gözle bekliyoruz." 

BingX Genel Ürün Yöneticisi (CPO) Vivien Lin, ortaklıktan duyduğu heyecanı dile getirerek, "BingX ve Chelsea arasındaki bu iş birliği, geleceğe yönelik ortak vizyonumuzu ortaya koyuyor. Her iki şirket de vizyoner bir yaklaşımla hareket ediyor ve birlikte kullanıcılarımız ve Chelsea taraftarları arasında yankı uyandıracak yenilikçi deneyimler yaratacağız. Bu ortaklık sadece bugünle ilgili değil, mükemmelliğin ve ileri görüşlü deneyimlerin birlikte yolculuğumuzu tanımladığı bir geleceği birlikte yaratmakla ilgili” dedi. 

Chelsea ve BingX, bir dizi etkinlikte iş birliği yapacak. BingX markası, kulübün ikonik Stamford Bridge ve antrenman sahasında belirgin bir şekilde yer alacak. BingX, dünya çapındaki yüz milyonlarca Chelsea taraftarının yanı sıra her sezon Premier Lig'i izleyen milyarlarca kişiyle de bağlantı kuracak. 

Londra’da 1905 yılında kurulan Chelsea, 2012 yılında ilk kez Şampiyonlar Ligi'ni kazanmış, ayrıca 1955 yılından bu yana beş kez Premier Lig, sekiz kez FA Cup, beş kez Football League Cup, iki kez UEFA Avrupa Ligi, iki kez UEFA Kupa Galipleri Kupası, iki kez UEFA Süper Kupası ve bir kez de Football League Championship'i kazandı. 

2018 yılında kurulan ve dünya çapında 10 milyondan fazla kullanıcıya hizmet veren BingX, yeni başlayanlardan profesyonellere kadar kullanıcıların gelişen ihtiyaçları için tasarlanmış spot, türev, copy trade ve varlık yönetimi dahil olmak üzere çeşitlendirilmiş ürün ve hizmetler sunuyor. BingX, kullanıcılara ticaret yeterliliklerini artırmak için yenilikçi araçlar ve özelliklerle güçlendiren güvenilir ve şeffaf bir platform sağlamayı taahhüt ediyor.

ADVERTORİAL YAYIN