Ankara Ticaret Odası, "Portfolyo Günü" Etkinliğiyle Sektör Adaylarına Nitelikli İstihdam Fırsatı Sunuyor

Ankara Ticaret Odası, "Portfolyo Günü" Etkinliğiyle Sektör Adaylarına Nitelikli İstihdam Fırsatı Sunuyor
Ankara Ticaret Odası, 10 No'lu Basın - Yayın Meslek Komitesi, 13 No'lu Reklam ve Görsel İletişim Faaliyetleri Meslek Komitesi ve 14 No'lu Medya Meslek Komitesi tarafından düzenlenen "Portfolyo Günü" etkinliği, yaklaşık 300 öğrenci ve 100 sektör üyesinin katılımıyla gerçekleşti. Yeni mezun sektör adaylarının portfolyolarının sektör profesyonelleri tarafından incelendiği etkinlik, nitelikli istihdam fırsatlarının sağlanması amacıyla önemli bir platform oluşturdu.

Ankara Ticaret Odası 10 No’lu Basın - Yayın Meslek Komitesi, 13 No’lu Reklam ve Görsel İletişim Faaliyetleri Meslek Komitesi ve 14 No’lu Medya Meslek Komitesi tarafından sektöre nitelikli istihdam sağlamak amacıyla düzenlenen “Portfolyo Günü” etkinliği yoğun bir ilgiyle 300’e yakın portfolyolu öğrenci ve 100’e yakın sektör üyesinin katılımıyla gerçekleşti.

Yeni mezun sektör adaylarının portfolyolarını, sektör profesyonellerinin incelediği etkinliğin açılış konuşmaları ATO Başkan Yardımcısı Halil İbrahim Yılmaz ,13 No’lu Reklam ve Görsel İletişim Faaliyetleri Meslek Komitesi Meclis Üyesi Berat Kuzu, Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Görsel İletişim Tasarım Bölümü Öğretim Üyeleri Prof. Dr. Çiğdem Demir ve Prof. Dr. Pelin Öztürk Göçmen tarafından yapıldı.