Aile dizisinin tanıtımı geldi! Serenay Sarıkaya ve Kıvanç Tatlıtuğ ortalığı inletecek!

Aile dizisinin tanıtımı geldi! Serenay Sarıkaya ve Kıvanç Tatlıtuğ ortalığı inletecek!
Başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ ve Seranay Sarıkaya'nın yer aldığı "Aile" dizisinin tanıtımı sevenleri ile buluştu. Peki Aile dizisi ne zaman ekrana gelecek? Aile dizisinin konusu ne? Aile dizisinin oyuncu kadrosunda kimler var?

Show TV'nin yeni dizisi ‘Aile’  ilk tanıtımı çıktı. Seyirciyi heyecanlandıran fragman büyük ilgi gördü. 

KADRODA KİMLER VAR?

Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya’nın başrollerinde yer aldığı, aile kavramının en tartışmalı yönlerini ele alacak dizide Tatlıtuğ ve Sarıkaya ikilisine Nejat İşler, Canan Ergüder, Ushan Çakır, Umutcan Ütebay, Yüsra Geyik, Ecem Simge Yurdatapan ile usta oyuncular Levent Ülgen, Emel Göksu ve Nur Sürer eşlik ediyor.  Hem oyuncu kadrosu hem de hikayesiyle uzun süredir merakla beklenen dizinin yayınlanan ilk tanıtımı, Kıvanç Tatlıtuğ’un canlandırdığı ‘Aslan’ ile Serenay Sarıkaya’nın hayat verdiği ‘Devin’ karakterinin tanışmasına sahne oluyor.

İLK TANITIMI ÇIKTI

Bir tarafta tutkulu bir aşk hikayesinin diğer tarafta ise aile kavramının birçok yönüyle sorgulanacağının sinyallerini veren tanıtım diziye dair heyecanı daha da yükseltiyor. Çok yakında Show TV’de ekranlara gelecek ‘Aile’, varlıklı bir aile olan Soykanlar’ın başına geçen Aslan’ın, kendisiyle aynı yerden yaralı psikolog Devin’le tanışmasıyla aile içinde değişen dengeleri, gelişen olayları ve ‘aile’ kavramının en tartışmalı yönlerini ele alacak.