Müge Anlı'da Arife Gökçe olayında sıcak gelişme! Sinan Sardoğan gözaltına alındı

Müge Anlı'da Arife Gökçe olayında sıcak gelişme! Sinan Sardoğan gözaltına alındı
Müge Anlı'da Arife Gökçe kaybının bir numaralı şüphelisi olan Sinan Sardoğan, dün kaldığı otelden polis ekipleri tarafından gözaltına alındı.

Kayıp Arife Gökçe'nin arandığı Müge Anlı ile Tatlı Sert programında baş şüpheli olarak canlı yayına çıkan Sinan Sardoğan'ın yaşlı kadınlarla cinsel içerikli mesajlar gönderdiği ortaya çıktı. Canlı yayında da Müge Anlı'nın "Bacaklarıma bakma, kafanı yararım" diyerek tepki gösterdiği Sardoğan, gözaltına alındı.

GÖZALTINA ALINDI

Polis ekipleri, hakkında 23 adli işlem kaydı bulunan Sinan Sardoğan'ın kaldığı otel odasına gelerek, gözaltı kararını tebliğ ederek üst araması yaptı. Çocuğa cinsel istismar iddiasıyla gözaltına alınan Sardoğan, ters kelepçeli yapılarak emniyete götürüldü. O anları anbean kayda alınan Sardoğan, muhabirlerin "Arife Gökçe'ye ne oldu?" sorusuna "Bilmiyorum" cevabını verirken gözaltına alındığı için de korktuğunu söyledi.

CANLI YAYINDAKİ TAVIRLARI HERKESİN SİNİRLERİNİ HOPLATMIŞTI

Hakkındaki taciz iddialarını her fırsatta yalanlayan ve savunmasıyla başta Müge Anlı olmak üzere herkesi sinirlendiren Sinan Sardoğan, geçtiğimiz günkü canlı yayında Anlı'nın kendisine hesap sorması üzerine gerilmişti. Anlı'nın tepkilerine sinirlenen Sardoğan, "Sinirlenirsen sinirlen ne yapacaksın? Bak Müge Hanım adamı sinirlendirme. Geçen 'beyninden kan getireceğim' diyordun niye getirmedin. Hadi getir" diyerek tepki göstermişti. Anlı ve Sinan Bey'in tartıştığı anlarda ise canlı yayındaki ses kısıldı.

MÜGE ANLI BACAKLARINA BAKTIĞINI FARK ETMİŞTİ

Öte yandan Sinan Sardoğan, önceki günkü yayında Müge Anlı'nın bacaklarına bakarken yakalanmıştı. O anları fark eden Anlı, "Benim de bacaklarıma bakma. Sana bir uçarım buradan. Yararım senin beynini" demişti. Sinan Sardoğan ise "Ben senin bacaklarına mı bakıyorum" diyerek kendini savunmuştu.