FOX'un yeni dizisi Yalnız Kalpler dizisinin konusu nedir? 9 Ocak'ta başlayacak olan Yalnız Kalpler'in oyuncusu kimler?

FOX'un yeni dizisi Yalnız Kalpler dizisinin konusu nedir? 9 Ocak'ta başlayacak olan Yalnız Kalpler'in oyuncusu kimler?
FOX'un başrollerinde Nusret Şenay, Özlem Boyacı, Nermin Uğur gibi isimlerin yer aldığı yeni günlük dizisi Yalnız Kalpler 9 Ocak'ta ekran serüvenine başlıyor. Peki Yalnız Kalpler dizisinin konusu ne? Yalnız Kalpler dizisinin oyuncu kadrosunda kimler var?

FOX ekranlarında izleyici ile bir araya gelecek olan yeni dizi Yalnız Kapler'in yayın tarihi için geri sayım başladı. Proje tasarımını Selim Erkul’un üstlendiği, yapımcılığını Bros Film’in yaptığı ve senaryosunu Eylem Akın’ın yazdığı Yalnız Kalpler dizisinin yönetmen koltuğunda ise Cevriye Demir oturuyor. “Yalnız Kalpler” dizisi 9 Ocak Pazartesi günü FOX'ta izleyici karşısına çıkacak.

YALNIZ KALPLER'DE KİMLER OYNUYOR?

Tanıtımı yayınlanan dizinin oyuncu kadrosunda; Ayça Özvardar, Nusret Şenay, Ceylin Ece Kavurkacı, Özlem Boyacı, Elmas Evşen Topçuoğlu, Nermin Uğur, Yasemin Çıtak, Mehtap Öztepe, Ezel Salık, Sena Şahin, Dilek Bozkurt, Taygun Sungar, Serkan Melikoğlu, Elif Gülhan, Bengü Gürses, Furkan Kapsız ve Elif Gülhan gibi ünlü oyuncular yer alıyor. "Yalnız Kalpler” dizisi 9 Ocak Pazartesi itibarıyla hafta içi her gün saat 18.00’de FOX’ta yayınlanacak.