Taçsız Prenses dizisi başlıyor! Yeni fragmanı kalpleri pır pır ettirdi!

Taçsız Prenses dizisi başlıyor!  Yeni fragmanı kalpleri pır pır ettirdi!
TV ekranlarında izleyici ile buluşmaya hazırlanan "Taçsız Prenses" dizisinden yeni fragmanı yayınlandı. 10 Ocak'ta serüvenine başlayacak Taçsız Prenses'in kadrosu ve konusu da belli oldu.

Çok yakında FOX'ta izleyicisiyle buluşacak olan 'Taçsız Prenses' dizisinin serüveni yakında başlıyor. Dizinin fragmanı ise şimdiden kalpleri pır pır ederken dizinin kadrosu ve konusu da belli oldu. 

TAÇSIZ PRENSES KADROSUNDA KİMLER VAR?

İsmail Hacıoğlu, Sümeyye Aydoğan, Tolga Tekin, Elif Kurtaran, Seda Akman, Mustafa Kırantepe, Feride Çetin, Merve Bulut ve Merve Şen gibi birbirinden çok sevilen oyuncuların yer alıyor. 

TAÇSIZ PRENSES DİZİSİNİN KONUSU NE?

Hayatı boyunca hayalperest annesi Şirin’in (Feride Çetin) masallarıyla büyüyen Masal (Elif Kurtaran), annesinin kalp hastalığı nedeniyle hastaneye kaldırılmasıyla soğuk ve gerçekçi bir dünyanın içine hapsolur ve alabildiğine yırtıcı, hırçın, her kötülüğü yapabilecek bir kıza dönüşür. Masal’ın ilk destek göreceği kişi öğretmeni Evgin (İsmail Hacıoğlu) olurken işler zamanla herkes için tersine dönecektir. Kahramanımız Masal yolculuğu boyunca, bir yandan kendi masalını ararken bir yandan da hikayenin diğer kahramanlarının yarım kalmış masallarını tek tek tamamlayacak ve bu yolculukta Masal’ın en yakını ise yanından ayrılmayan köpeği Köfte olacaktır…

10 OCAK'TA YAYINDA

İlk tanıtımıyla dikkat çeken dizinin yeni tanıtımında Masal karakterinin (Elif Kurtaran) sevimli dostu Köfte ile sahneleri şimdiden kalpleri ısıtırken, birlikte yaşayacakları maceralar da büyük merak konusu oldu.