Müge Anlı'da Ferdi Özden, Hüda Özden ve Yağmur gündem oldu! Olayın aslı ne?

Müge Anlı'da Ferdi Özden, Hüda Özden ve Yağmur gündem oldu! Olayın aslı ne?
Müge Anlı ile Tatlı Sert programında yine beyin yakan bir konu işlendi. Ferdi Özden, eşi Hüda Özden ve Ferdi'nin sevgilisi Yağmur'un başrolde olduğu olay 'yok artık' dedirtti. Peki Ferdi Özden, Hüda Özden ve Yağmur kimdir? Olayın aslı ne?

Türkiye'de son zamanlarda sıkça gündeme gelen mülteci akını ve cemaatlerin tutumları ile ilgili olarak tartışılan çoklu evlilikler konusu, Müge Anlı'nın televizyon programında yeniden ele alındı. Programa katılan Ferdi Özden ve Yağmur çifti, Ferdi Özden'in resmi nikahlı eşi olan Hüda Özden'i aramak için yardım istedi. Ancak program sırasında ortaya çıkan gerçekler, Müge Anlı'nın Ferdi ve Yağmur çiftini programdan kovmasına neden oldu.

Ferdi Özden, programa katılarak Hüda Özden'i aradığını anlatarak mağdur olduğunu, boşanmak istediğini ve Hüda'nın bıraktığı Habib bebeğine bakılmasını istedi. Ancak Hüda'nın başkasından olan bebeği kendisine bırakıp kaçtığını iddia etti. Hüda Özden, Ferdi ile resmi nikahlı evli olduğu halde, başka bir adamdan da iki çocuğu olduğu ortaya çıktı. Hüda, bir gün evden kaçmış ve iki yıl önce Ferdi ile tanışmıştı. Ferdi de Müge Anlı'ya yardım talebi için programa çıkmıştı.

ÇOCUĞU KULLANIP YARDIM TOPLAMAYI AMAÇLAMIŞLAR

Ancak Yağmur ve Ferdi çifti, Müge Anlı tarafından sorgulandıkça çapraz sorguya girdi ve gerçekler ortaya çıktı. Ferdi ve Yağmur, Hüda'nın başkasından olan çocuğunu kullanarak yardım toplamayı hedeflemişlerdi. Müge Anlı, çiftin amaçlarını anlayınca en son onları programdan kovdu.

Bu olay, çoklu evlilikler ve cemaatlerin tutumları ile ilgili olarak gündeme gelen tartışmaları tekrar gündeme getirdi. Ayrıca, Hüda Özden'in ortaya çıkması ile birlikte tüm skandal aydınlanmaya başladı. Öte yandan, Ferdi'nin komşuları da evde sık sık polislerin gelmesine, evde kavga ve şiddet olaylarının yaşandığına, Ferdi ve Yağmur'un evde çocukları bırakıp gittiğine, eve giren çıkan belli olmadığına ve geceleri merdivenlerden balkondan çıktıklarına şahit olduğunu açıklamıştı.

Bu olay, Müge Anlı tarafından programda ele alınırken, izleyenler de bu tip olayların ne kadar yaygın olduğunu ve ne kadar çok sayıda mağdur olduğunu gördü. Ayrıca, bu olay aynı zamanda cemaatlerin çoklu evlilikleri konusundaki tutumlarını da gündeme getirdi ve tartışılmaya devam ediyor.