Cübbeli Ahmet Hoca'dan eşcinsellikle ilgili söylediği sözler gündem oldu! "Millet eşcinsel olsun diye kendini düzdürdü"

Cübbeli Ahmet Hoca'dan eşcinsellikle ilgili söylediği sözler gündem oldu!  "Millet eşcinsel olsun diye kendini düzdürdü"
Eşcinsellikle ilgili dikkat çeken açıklamalarda bulunan Cübbeli Ahmet Hoca, Lut kavmine kadar dünyada eşcinselliğin olmadığını, "İblis, yeter ki bu millet eşcinsel olsun diye kendini düzdürdü. 'Bip' yapacak bir şey yok burada" sözleriyle gündem oldu.

Sohbetlerinden birinde eşcinsellik üzerine açıklamalarda bulunan Cübbeli Ahmet Hoca olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü, ilginç bir tespitte bulundu.

CÜBBELİ AHMET HOCANIN SÖZLERİ ŞAŞIRTTI

İnsanlarda Lut kavmine kadar livata diye bir şey olmadığını belirten Cübbeli Ahmet Hoca, "Lut kavmine kadar insan neslinde eşcinsellik diye bir şey yok. İblis insan kılığına giriyor. Bunlar Hadis-i Şeriflerde geçiyor. İblis yeter ki bu millet eşcinsel olsun diye kendini düzdürdü" dedi.

"İBLİS İNSAN KILIĞINA GİRİYOR"

İblisin erkek kılığında erkeklerle ilişki yaşadığını söyleyen Cübbeli Ahmet Hoca, "Evet, söylediğim gibi. İblis erkek kılığına girerek erkeklerle cinsel ilişkiye girdirdi kendini. Bu millet harama bulaşsın diye kendini düzdürdü. Bunları anlatamadık tabii biz insanlara. LGBT'liler de milyon dolarlık derslik kurmuşlar alıyorlar oradan derslerini. " ifadelerini kullandı.