6 yaşındaki Nur Elif'i kim öldürdü? Eskişehir'de halasında yaşayan Nur Elif'in şüpheli ölümündeki sır ne?

6 yaşındaki Nur Elif'i kim öldürdü? Eskişehir'de halasında yaşayan Nur Elif'in şüpheli ölümündeki sır ne?
Annesi ve babasının cezaevinde olması nedeniyle Eskişehir'de ikamet ettiği halası ve amcasının evinde bitkin halde bulunan ve kaldırıldığı hastanede yaşamını yitiren 6 yaşındaki Nur Elif'in ölümündeki sır araştırılıyor. 6 yaşındaki Nur Elif'i kim öldürdü?

Eskişehir'de yaşanan olayda polis ekipleri 6 yaşındaki Nur Elif'in ölümünü şüphelendi. Ölen kız ile ağabeyleri Yiğitcan T. (9) ve Metin T'nin (12), amcası ve halasıyla Fevzi Çakmak Mahallesi Uzunpınar Sokağı'nda yaşadığı eve giden ekipler, ikametin yaşam için kötü koşullara sahip olduğunu tespit etti.


Asayiş Şube Müdürlüğü Gasp ve Cinayet Büro Amirliği, amca ve halayı gözaltına alarak emniyete götürdü. Zanlılar, emniyetteki işlemlerinin ardından "çocuğa kötü muamele" suçlamasıyla adliyeye sevk edildi. Yetersiz beslendikleri ve güçsüz düştükleri belirlenen 2 erkek çocuğu ise Eskişehir Aile ve Sosyal Hizmetler Müdürlüğü tarafından korumaya alındı. Baba Gökhan T. ve anne Sibel T'nin cezaevinde tutuklu bulundukları, bu nedenle çocukların velayetinin halalarında olduğu öğrenildi.