Tartıştığı iş arkadaşını kulağını kesip sırtından bıçakladı! Serbest kaldı

Tartıştığı iş arkadaşını kulağını kesip sırtından bıçakladı! Serbest kaldı
Karaman'da tartıştığı mesai arkadaşı Hakkı A.'nın kulağının bir kısmını kesip sırtından bıçakla yaralayan ve kendisi de ellerinden yaralanan Salih A., serbest kaldı. Kulağı dikilen Hakkı A., tedavisinin ardından taburcu oldu.

Karaman'da 2 iş arkadaşı arasında çıkan kavga şaşırttı. Makine fabrikasında çalışan Salih A. ile Hakkı A., mesaileri bittikten sonra Yavuz Sultan Selim Bulvarı'nda karşılaştı. İki arkadaş arasında belirlenemeyen nedenle çıkan tartışma kavgaya dönüştü. Hakkı A.'nın kulağının bir kısmını kesip, sırtından bıçakla yaralayan Salih A. da kavgada bıçakla ellerinden yaralandı.

KAVGA ETTİĞİ ARKADAŞININ KULAĞINI KESTİ

İhbarla bölgeye polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Hakkı A. olay yerindeki bir otomobille, Salih A. ise ambulansla Karaman Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı. Hakkı A.'nın kesilen kulağı acil serviste yapılan müdahaleyle yeniden dikildi. İlk müdahalesi aynı hastanede yapılan Salih A. da güvenlik gerekçesiyle özel hastaneye sevk edildi. Yaralılar, tedavilerinin ardından taburcu oldu. Gözaltına alınan Salih A. ise savcılıktaki ifadesinin ardından serbest kaldı.