Müge Anlı'da işlenen Selim Yalçınkaya cinayeti neden kaldırıldı? Çoklu ilişki itirafı...

Müge Anlı'da işlenen Selim Yalçınkaya cinayeti neden kaldırıldı? Çoklu ilişki itirafı...
Canlı yayındaki çoklu ilişki itirafıyla gündem olan Derya Yalçınkaya olayının Müge Anlı'da geçtiğimiz haftadan bu yana programda işlenmemesinin nedeni olarak savcılık tarafından getirilen yayın yasağı ve araştırmanın bundan sonraki kısmının gizli bir şekilde yürütülmesi olduğu ortaya çıktı.

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında ekrana gelen Derya Yalçınkaya olayı kısa bir süre önce bir anda gündeme oturdu. Eşi Selim Yalçınkaya'nın katilinin araştırılması için ekrana çıkan Derya Yalçınkaya'nın canlı yayında eşiyle ilgili yaptığı çoklu ilişki itirafı herkesin ağzını açık bıraktı.

ÖZEL GÖRÜNTÜLERİ OLDUĞU İDDİA EDİLDİ

Derya Yalçınkaya'nın özel görüntülerinin köydeki Ertuğrul adlı kişi tarafından yayıldığını iddiası herkesi şok ederken, geçtiğimiz haftadan bu yana programda işlenmeyen olayın neden sürdürülmediği belli oldu.

SAVCILIK TARAFINDAN YAYIN YASAĞI GETİRİLDİ

Sosyal medyada yer alan iddiaya göre konunun ciddi şekilde gündem olmasının ardından adli makamlar konuya el koydu ve araştırmanın bundan sonraki kısmı gizli şekilde yürütülecek. Getirilen yayın yasağı nedeniyle de Müge Anlı ve ekibi başka konulara yönelmek zorunda kaldı.