Bursa'daki uçak kazasında ölen Burcu Sağlam'la ilgili kahreden detay! Meğerse evden...

Bursa'daki uçak kazasında ölen Burcu Sağlam'la ilgili kahreden detay! Meğerse evden...
Bursa'da düşen uçakta hayatını kaybeden Burcu Sağlam'la ilgili yeni detay ortaya çıktı.. 22 yaşındaki genç kadının kazanın yaşandığı gün iş aramak için evden çıktığı , acılı ailenin kızlarının uçağa bindiğinden habersiz olduğu öğrenildi.

Bursa'da düşen tek motorlu uçak kazasında hayatını kaybeden ve dakikalar önce kokpitte çektiği görüntüler ortaya çıkan 22 yaşındaki Burcu Sağlam'la ilgili yueni detaylar ortaya çıktı. Samsun'dan gelerek 15 yıl önce Bursa'ya yerleşen ailesiyle birlikte yaşayan Sağlam, önce liseyi bıraktı, ardından açıktan bitirdi ve üniversite okumaya karar verdi.Bu arada Sağlam, bir arkadaşıyla kadın kuaförü işletti.

TEK MOTORLU UÇAK KAZASINDA YAŞAMINI YİTİRMİŞTİ

Daha iyi bir kariyer sahibi olmak isteyen Sağlam, 1 Aralık sabahı iş aramaya gittiğini söyleyerek evden çıktı. Sağlam, iş görüşmelerinin olumlu sonuçlanmaması üzerine umutsuzluğa kapıldı. Daha önce yine iş için tanıştığı işadamı Hakan Köksal'ı aradı. Sağlam, Köksal'ın bir sertifikayı almak için uçakla Pamukova Havaalanı'na gideceğini öğrendi.

AİLESİ UÇTUĞUNU BİLMİYORDU


Sabah'ta yer alan habere göre; Genç kız moral bulmak için Köksal'a kendisinin de uçağa binmek istediğini söyledi. Evden "İş görüşmesine gidiyorum" diyerek çıkan Sağlam'ın ailesi, kızlarının uçağa bindiğinden habersizdi. Yaşanan facianın ardından kaza haberlerini duyan Sağlam ailesi, kızlarının ölüm haberini yetkililerden gelen telefonla öğrendi.