Bir Peri Masalı dizisi final mi yapıyor? Son bölümü ne zaman?

Bir Peri Masalı dizisi final mi yapıyor? Son bölümü ne zaman?
Alina Boz'un başrolünde yer aldığı Bir Peri Masalı dizisi için final çanları çalmaya başladı. Dizinin reytinglerinde düşüklük olursa, Bir Peri Masalı için erken final yolu gözükecek demektir.

Bir Peri Masalı dizisi çok iddialı bir tanıtım kampanyası ile sunulmasına rağmen, izleyicilerden yeterince ilgi görmeyen dizilerden biriis oldu. Alina Boz ile Tarık Emir Tekin’ni başrollerinde yer aldığı dizinin reytinglerinin kötü gelmesi, üzüntü vericiydi.

REYTİNGLER DÜŞERSE FİNAL KAPIDA

Şimdiye kadar 4 bölümü yayınlanan Bir Peri Masalı dizisinde beşinci yeni bölüm 26 Ekim Çarşamba günü yayınlanacak. Şayet reytingler düşük gelmeye devam eder ise FOX TV’nin final kararı vermesi bekleniyor. Eğer reytinglerde olumlu bir yükseliş gözlenir ise diziye biraz daha süre tanınabilir.

5. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Peki 5. yeni bölümde neler olacak? İşte tüm detaylar: Bige’yi ifşa etmeleri hem Zeynep, hem de Neslihan ve Harika için ters teper. Onur, Bige ile daha da yakınlaşırken, Neslihan başta olmak üzere ailedeki herkese karşı sert bir tavır alır ve hepsini şirketten uzaklaştırır.  Melis tarafından reddedilen Zafer ise Melis ile Zeynep arasındaki bağı çözmek konusunda kararlıdır. Ulaştığı bilgiler ile Zeynep’le yüzleştiğinde ise Zeynep’in yapması gereken önemli bir seçimi olacaktır.