Star TV'nin yeni Çöp Adam dizisinin konusu ne? Ne zaman başlayacak?

Star TV'nin yeni Çöp Adam dizisinin konusu ne? Ne zaman başlayacak?
Başrolünde Elçin Sangu ve Engin Altan Düzyatan'ın yer aldığı Çöp Adam dizisi yayınlanan ilk tanıtım fragmanıyla büyük ilgi gördü. Çekimlerinin tüm hızıyla devam ettiği Çöp Adam dizisi güçlü hikayesi ve oyuncu kadrosuyla sosyal medyada şimdiden konuşulmaya başlandı. İşte Çöp Adam dizisi konusu ve oyuncu kadrosu!

Yeni sezon için tüm diziler hazırlıklara başladı. Bunlardan biri de Çöp Adam dizisi oldu. İlk çekimleri itibariyle çok konuşulan dizi, ilk fragmanın yayınlanması sonrası sosyal medyayı sallamayı başardı. Peki, Çöp Adam dizisi konusu nedir, oyuncuları kimler? 

ÇÖP ADAM DİZİSİ KONUSU NEDİR?

Aşkın saplantılı halinin anlatıldığı dizide, Tamer (Engin Altan Düzyatan) ve Peri (Elçin Sangu)'nun büyük aşkı birçok sınavdan geçecektir. Peri'yi kapattığı yerde ona bir dünya yaratan Tamer'in saplantılı aşk hali zamanla onu yumuşatacak ve  duygusal bir bağa dönüştürecektir.

ÇÖP ADAM DİZİSİ OYUNCULARI

Elçin Sangu,

Engin Altan Düzyatan,

Sedef Avcı,

Füsun Demirel,

Salih Kalyon,

Hülya Şen,

Elçin Afacan,

ÇÖP ADAM DİZİSİ NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

İlk tanıtımının dün yapıldığı dizi Çöp Adam dizisi izleyenlerde büyük merak uyandırdı. İstanbul'un eski semtinde çekilen fragman büyük merak uyandırdı. Dizinin yayın günüyle ilgili herhangi bir bilgi verilmedi.